Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2026-ban a Fidesz ismét...

2026-ban a Fidesz ismét győzedelmeskedni fog a választásokon?

Figyelt kérdés

máj. 9. 18:58
A kérdező szavazást indított:
Igen, győzni fog ismét 2/3-al
Igen, győzni fog 3/3-al
Igen, győzni fog de nem 2/3-al
Nem fog győzni
35 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok jós, még messze van, de szerintem ha Orbán nem változtat a politikáján lehet buknak.
máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Az elmúlt két évben 10% feletti államháztartási hiány volt és nagyon úgy tűnik ezt összehozzák idén is. Ha 2025-ben is összejön akkor szerintem megérdemlik az újabb 2/3-ot :D
máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Ezen dolgozik a DK és Gyurcsány.
máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
2026 ban egy teljesen más helyzet lesz mint eddig, ugyanis most hosszú idő után van választási lehetőség egy új irányt választani az eddigi tehetetlen ellenzék és a tolvaj pedofil fidesz mellett feltünt Magyar Péter harmadik utas pártja és úgytűnik hogy ez az irány jelenleg a legjobb az összes között. Én is őrájuk szavazok mert Magyarországon változásra van szükség mert rosszirányba tart az ország. Hajrá MP Hajrá Tisza ti 2026 ban történelmet fogtok írni!
máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Orban nagy gyozelmeinek legnagyobb vesztese az orszag.
máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
A kis pártokra nem érdemes szavazni mert azok érdemben nemtudnak komoly változást elérni. Vagy a Tiszára szavazunk vagy ha nem akkor marad az ellenzék tehetetlensége és a fidesz korrupt tolvaj pedofil kormánya.
máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
esélytelen, kormányváltó lázban az ország.
máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Fsms ***** válasza:

Sajnos amíg 1000 milliárdokat költenek propagandára addig esélyes.

Persze lehet addig csődbe megy az ország.

máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Atombiztos győzelmet fog számukra generálni a mai magyar társadalom::

99,9%-a ismét tá fog szavazni.

máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos van egy olyan érzésem, hogy a kínai elnökkel Vitya most boltolta le, hogyha 2026-ban kedvezőtlen eredmény születne a fidesz számára, akkor az itt lévő kínai rendőrök meg majd a katonák is akcióba lendülnek, hogy megpuccsolják a népakaratot. Ne legyen igazam, de szerintem errefelé haladunk, nagyon úgy néz ki.
máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!