Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Tiszára alapvetően baloldali...

A Tiszára alapvetően baloldali beállítottságúak fognak szavazni, a jobboldali konzervatívok meg maradnak a Fidesznél?

Figyelt kérdés

máj. 10. 04:23
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
A Jobbosok erősítik Toroczkait.
máj. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Konzervatív a személyiségem. De a Tiszára szavazók.
máj. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De én meg nem tudom, hogy baloldaliként mit várjak a Tiszától. Szabad e rá szavaznom vagy inkább ne. De Magyarországon nincs is igazi baloldali párt, csak liberálisok.
máj. 10. 06:05
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Alapvetően baloldai beállitottságú vagyok és alapvetően nem fogok erre a pártra szavazni.
máj. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 HakapiszikMatyi ***** válasza:
80%
A Fidesz csak “ál”-jobboldali… A Tisza-ra meg azok fognak most szavazni, akik csalódtak. (Főleg, a tehetetlen “összefogásban”.)
máj. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#3 a magyar emberek átlagban valahol jobb középen helyezkednek el. Előfordulhat, hogy egy balosabb párt nyer egy személy miatt vagy valami egyéb oknál fogva, de alapvetően ez nem egyszerű dolog, a fidesz után pedig szerintem szinte kizárt lesz ez hosszú ideig.


Tehát van két opciód. Ha szeretnél új kormányt vagy legalább 2/3-ot dönteni, akkor leszavazol a Tiszára és TALÁN van rá esély. Ha fontosabb a szakpolitikai képviseleted, akkor pedig keresel egy baloldali pártot ami általában 5% alatt van és támogatod őket.

máj. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 Tényleg el is hiszed ezt?

Ha az összes ember a Tiszára szavaz, akkor is fidesz kormány lesz 2026-ig.

Nem parlamenti választás lesz, ezt mikor értitek meg?

Nem lesz új kormány és nem lehet megdönteni a 2/3-t.

máj. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%
#7 Dobrev Klára megmondta, hogy az uniós választás után rendkívüli orsz. gyűlési választást KELL tartani. Ha ezt mondta, akkor így lesz. Azért, mert ő mondta.
máj. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyes, ahogy a biztos fidesz szavazóknál is ismerek egyértelműen jobboldali konzervatív szavazót, de szocdem beállítottságút is...

Egy szerintem biztos, a Fidesztől Poloska Petike nem igazán visz el szavazókat.

máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

#9 A legelején, amikor még azt lengette be, hogy bombát robbant mert hangfelvétele van kormányzati szintű korrupcióról, akkor nyilván sokan mentek és figyelték, esetleg támogatták is. Akkor még az volt a mese, hogy a feleségével csúnyán bántak a gonosz zorbánék és ő meg akarja védeni a családját.

Aztán kiderült, hogy nem bomba hanem petárda, nem védeni akarta a feleségét hanem már egy éve arra készült (vagy régebben, ki tudja hány felvétellel próbálkozott már előtte), hogy majd megzsarolja. Kiderült, a "szerető férj" csak egy mese, és a családja számára semmit nem jelent. Majd szépen jöttek elő azok, hogy miket mond, kikkel áll össze stb. stb.

Ha az elején volt is sok ember a korábban fideszre szavazók közül aki támogatta, figyelte, az mostanra már jelentősen megkopott. Ahogy egyre több témában derül ki, hogy hazudik ide, hazudik oda vagy épp az ellentétét mondja, mint ami miatt ezek az emberek korábban pont a fideszre szavaztak, úgy csökken a szavazótáborának azon része (is) akik korábban a fideszre szavaztak. És még van egy hónap a választásig.

máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!