Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Június 1-én kimész a békemenet...

Június 1-én kimész a békemenetre? Kb. Hányan lesznek?

Figyelt kérdés

máj. 10. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem megyek birkamenetre.
máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Én fidesz szavazóként se voltam egyszer se, van annál jobb dolgom is. Aki békemenetezni akar, felőlem nyugodtan menetezhet.
máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Visszük a szomszédokat. Mi VAGYUNK A TÖBBSÉG
máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
max a pártkatonák mennek ki
máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

#3:

ad1) kevesebb mint hárommillió ember szavazott a FIDESZ-re egy kilencmilliós országban, a választásra jogosultak fele sem, tehát nem vagytok többség.

ad2) ha a többség hülye, akkor sem dicsőség közéjük tartozni, ezt hívják birkaszellemnek, ezért hívnak Titeket birkának,

ad3) érdekes, amint kimentek külföldre, elfelejtitek ezt a többség dolgot, pedig ott nem 3millió vs 6millió van, hanem 26 tagország vs 1 tagország, szóval az többség.

máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
5) Egy országban sem az összlakossághoz viszonyítják a választási eredményeket, még ott sem ahol elvileg kötelező a részvétel, hanem mindenhol azon emberek döntik el a választást, akik elmennek szavazni, elgutóbb az országos listán 53% szafazott a Fodeszre,
máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
#6: Vond ki belőle nyugodtan a határon túliakat egészben, ugyanazért amiért én nem szavazhatok mondjuk Izraelben.
máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
De tudod, mit oké. 54%. Az hol kétharmad 0bánisztánon kívül?
máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

7) A belföldi szavazatok tekintetében is 51%-ot ért el a fidesz az országos listán. (tehát ott is meg volt az abszolút többség, a levélszavzatopklal javított 52,75%-ra, tehát 1,75%-ot)


PS: Ha hivatalosan regisztrálva vagy Izraelben élőként, akkor te is szavazhatsz levélben, mint a határon túli magyarok, még értesítést is kapsz róla pár hónappal a váalsztsá előtt. Ha hivatalosan magyarországi lakcímed van, akkor meg tudsz választáni a külképviselten Tel Avivban.

máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14%

"De tudod, mit oké. 54%." Az 53% csak az országos pártlista, de a magyarországi választási rendszer kétpólusú a prtlistán kívűl egyéni képviselők is vannak. Az egyéni mandátumok 80%-át a Fidesz jelöltjei nyerték + az roszágos listán 53%-ot ért el a Fidesz, így jön ki a 2/3.


PS: Ezzel az eredménnyel a brit, az olasz, vagy a görög választási rednszerben a 4/5 határán lenne a Fidesz

máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!