Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretnéd, hogy a kékfidesz...

Szeretnéd, hogy a kékfidesz (dk)vègleg eltűnjön a közéletbõl?

Figyelt kérdés

máj. 11. 06:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
43 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Igazából nem, mert ők segítik győzelemre a Fideszt. A Tisza lesz a másik segítő, akik meg nem akarnak majd együtt indulni Gyurcsánnyal. Létrejött a régi ideális felállás a Fidesz számára.
máj. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Én már annak is örülnék, ha a narancsputyin Orbán és bandája eltakarodna a közéletből.
máj. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es a bizonyíték rá h a fideszesek támogatják h a kékfidesz életben maradjon xd
máj. 11. 06:42
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Pontosan. Ez kétirányú kapcsolat. Gyurcsány és a sleppje tökéletes céltábla a fidesz-propagandának, cserébe bohóckodhat többmilliós fizetésért a Parlamentben, és nem csukják le, holott mindkettőt le kéne (még a saját törvényeik alapján is). A kérdésre válaszolva konkrétan, én úgy gondolom, hogy ki kéne szakadni ebből a posztkommunista f*szságból, és ki kéne takarítani a parlamentből a szemetet. Értem ezt az összes pártra.
máj. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Annyira irónikus, hogy pont az az MP nevezi kékfidesznek a dk-t, aki 15 évig szépen eléldegélt a nerben, vette fel a súlyos milliókat, vallja ugyanazokat a nézeteket szinte mindenben, mint a fidesz. Eskü, nem szándékosan, de amikor meglátom ezt a kifejezést nekem mindig a Tisza jut róla eszembe.
máj. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Ezen vagyunk.
máj. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
DK egy traumatizált generációnak a betegsége.
máj. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Majd ha olyan lesz a helyzet, akkor mehet a Fidesz is meg a DK is.

De most a legfontosabb a Fidesz autokráciájának véget vetni. És ha nincs más jelölt önkormányzatin,akkor a DK-ra kell ott szavazni.

máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

#8 köszi kihagyom a DK-t és KariGerit..


Maradok a szakértőknél, így Vitézyre szavazok.

máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy ott vannak e, vagy nem. Nyugodtan ellehetnek, ahogy eddig is. Nem sok vizet zavarnak.
máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!