Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely a DK jelölje...

Karácsony Gergely a DK jelölje mikor fog Vitézy Dávid városfejlesztési és közlekedési szakemberrel vitázni végre? Van már hivatalos dátum?

Figyelt kérdés

Karácsony Gergely, a DK jelöltje+ proxy pártoké.

Vitézy Dávid az LMP jelöltje.



máj. 12. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de elvileg Puzsérral vitázni fog mindkettő a jövő héten.
máj. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Uuuh az jó lesz!
máj. 12. 23:43
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem fog, mert tudja, hogy nem ért semmihez, és Vitézy lenyomná, mint a bélyeget.
máj. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Vitézy a fidesz jelöltje. A DK-nak meg sok köze nincs Karácsonyhoz. Ha egy valamit tudunk a fővárosról az az, hogy Karácsony és Gyurcsány megállás nélkül egymásnak feszül.
máj. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

DK-s logika:

Vitézy, aki egyedül az LMP támogatásával indul - amely a legtöbb kerületben közös jelöltet indít a DK-val - a Fidesz jelöltje, azé a Fideszé, amelyiknek van saját, hivatalos jelöltje.

Karácsonyhoz, aki a DK támogatásával (is) indul, nincs sok köze a DK-nak.

🤡🤡🤡

máj. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

#5

Mondjuk életemben nem szavaztam a DK-ra, de biztos nagyon okos vagy. Szerinted hogy lehetne dk-s logika az, ha valaki arról beszél, hogy a legnépszerűbb főpolgármester jelölt nem dk-s?


Vitézy fideszes pozíciókban volt és már 2 évtizede a fidesz közelében van. Ha Vitézy nem fideszes, akkor Mészáros se az.


Az teljesen mindegy, hogy milyen színekben indul. Ahol én lakom település, ott pl. a teljes fidesz most "függetlenként", egy civil szervezet mögé bújva indul, szóval ez semmit nem jelent.


Amik viszont tények:

- A fidesz érdekes módon egy kifejezetten gyenge jelöltet indított, akinek sosem volt fontos pozíciója. Vajon miért? Reálisan kikre szavaznak át nagyobb eséllyel a fidesz szavazók, Vitézy-re, aki fideszes volt egész életében, vagy Karácsonyra?

- Az is tény, hogy Vitézy-t annak ellenére, hogy egész életében a fideszhez volt köze, most érdekes módon függetlenként indítják abban reménykedve, hogy az ellenzéket is gyengíti.

- És tény, hogy Karácsony nem bírja a DK-t.

- Karácsonynak a legtöbb vitája a DK-val van.


Nagyon nehéz olyan ostobának lennie valakinek, hogy ne lássa, hogy a terv az, hogy Vitézy-re átszavaznak a fideszesek, részben gyengíti az ellenzéket és így nyer a fidesz.

Míg Karácsony nyilván rákényszerül egy dk-s összefogásra, mert ellenkező esetben őket is büntetnék a választók, ahogy büntették a jobbikot és lmp-t is 2018-ban, amikor nem fogtak össze, de ettől még nem fogják egymást szeretni.

máj. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 Folytasd még, ezek a DK-s konteók nagyon szórakoztatóak :D
máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"- És tény, hogy Karácsony nem bírja a DK-t.


- Karácsonynak a legtöbb vitája a DK-val van"


:DDD na jó ezt én sem hiszem el...

máj. 13. 08:56
 9/15 anonim ***** válasza:

#7

"Folytasd még, ezek a DK-s konteók nagyon szórakoztatóak :D"

DK-s konteó: "2007 januárjától 2009 decemberéig a Fidesz delegáltjaként tagja a Budapesti Közlekedési Zrt. (BKV) felügyelőbizottságának"

Forrás: [link]


Jók ezek a dk-s konteók, mert láthatóan a valóság is ezeket támasztja alá. :DDDD


#8

":DDD na jó ezt én sem hiszem el..."

Én se, viccből születtek ilyen cikkek is róla: [link]

Amikor a dk verseny szidást játszik a fidesszel Karácsonnyal kapcsolatban, akkor azt nehéz jó barátságként értelmezni.

De persze a hozzád hasonló szemellenzős embereket ez nem zavarja.

máj. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 Ezek szerint gyurcsány apád meg nem is DK-s, hanem MSZP-s, hiszen 2004 és 2009 között az MSZP színeiben volt miniszterelnök 🤡
máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!