Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter, miért csak a...

Magyar Péter, miért csak a balliberális szavazókat szólítja meg?

Figyelt kérdés
Mi lehet ennek az oka?

máj. 14. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Tuti, biztos, hogy nem számitok, de balliberális szavazóként én nem igazán érzem úgy, hogy engem megszólitott volna. Nem tudom, hogy mi lehet az oka.
máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Szimplán hazugság amit mondasz, de gondolom tolni kell a napki fideszes kvótát! Szóval szép munka elvtárs, csak így tovább!
máj. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Lehet hogy te magad nem oda sorolod be, de minden ellenzéki, aki nem Mi Hazánkos, MKKP-s az balliberális. A DK, Momentum, LMP, Jobbik, MSZP, pérbezséd mind balliberális pártok. Soros finanszírozza őket álcívil szervezetekből nyugatról. Ők a balliberális tervet akarják érvényre juttatni ezért balliberálisok még ha te nem is hívod magad annak.


Pl MZP is jobboldalinak titulálta magát, de balliberális volt. Velük is fogott össze. Jutalmul ki is hátráltak mögüle már a választás napján

máj. 14. 13:03
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
De, ha én magam nem sorolom magam oda, akkor had nyilatkozzak már, ha egyszer megkérdeztél. Engem nem szólitott meg.
máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
#3: Mi Hazánkos, MKKP-s, sőt még fideszes választókat is megszólított az eddigi mérések, illetve saját tapasztalat alapján is, így a kérdésed nem megalapozott.
máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4 Magad oda sorolhatod ahova akarod. lehetsz nembináris, zsiffin, Napoleon is, attól még az maradsz mi vagy. Az határozza meg milyen szavazó vagy, akire szavazol. Érted?
máj. 14. 13:08
 7/16 A kérdező kommentje:

5 Fideszeseket nem. Ugyanott vannak ők. MKKP-s pedig nem jobboldali. Ők is ballibek. A Mi Hazánkat mindenhol 5% körül mérik most is annyi kb. Hibahatáron belül


A Momentum szavazói mentek MP-hez meg a DK-sok. Egy az egyben Vona Gábor 20%-os szavazóbázisa ment Petihez. Mintha ugyanott térne vissza a politikai élet

máj. 14. 13:11
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

#7: Az előbb írtad, hogy aki nem Mi Hazánkos vagy MKKP-s ellenzéki, az balliberális. Most meg hogy az MKKP is az. Döntsd el.

A Fidesztől vosz el szavazókat, ezt a saját ismeretségi körömből is tudom, a kutatások pedig megerősítik. De nyugtathatod magad azzal, hogy nem, bánom is én.

máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8# Nem én mondom, hanem a közvéleménykutatók. Ismeretttségi körödben pedig nincsen fideszes, csak mondja.
máj. 14. 13:23
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
#9: A közvélemény-kutatók sem ezt mondják, de mindegy.
máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!