Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor megjelent Magyar...

Amikor megjelent Magyar Péter, kizártam a lehetséges jelöltek közül, de a rengeteg támadás miatt úgy döntöttem, a mostani szavazáson a Fidesz helyett rá szavazok?

Figyelt kérdés
Abszolút nem érdekelt, de mivel a csapból is ő folyt, el kezdtem utána olvasni, és rájöttem, hogy nagyon jó programja van. Nálam ez a lejárató kampány az ellenkező hatást érte el, főképp, hogy néhány dolog a vágatlan videókban teljesen más, mint ahogy az eddigi pártom hirdeti.

máj. 15. 08:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
És ennek a kijelentő mondatnak, mégis miért lett kérdőjel a végén?
máj. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Bölcs döntés. Minden igaz magyar ember a Tiszára fog most szavazni.
máj. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
2, ugyanezt mondja a DK és a MiHazánk is, mégis, kinek higyjek, hogy kire fog szavazni minden magyar ember, amikor 3 párt is ugyanazt mondja?
máj. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%

Még gyakorolnia kell a kérdezőnek a kérdésbe bújtatott propagandát, mert tök átlátszó az egész. Egyébként Magyarnak miből futja országos haknira?

Nem, nem szavazok rá, mert számomra groteszk, hogy aki eddig lopott az most hirtelen messiásként lett felfuttatva, aki a becsület felkent bajnoka lett. Hihető.

máj. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 hypno ***** válasza:
62%

#4


Egy platós kisteherautóval meg egy mobil erősítővel végighaknizni az országot az nem egy nagy összeg.

Nem kell színpadot építeni, hangosítást szerelni, stb.

Legfeljebb az üzemanyag, a behajtási és a parkolási díj lehet nagyobb költség, de nem annyira.

máj. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, tény, hogy az akkugyárak betelepítése, és a Kínaiakhoz, Oroszokhoz való kifejezett közeledés óta már gondolkodtam rajta, hogy mégsem kellene a Fideszt támogatnom, de azt tartottam a kisebbik rossznak. Viszont ez a rengeteg karaktergyilkosság tette be nálam végleg a kaput. Az volt az utolsó csepp a pohárban.
máj. 15. 08:41
 7/23 hypno ***** válasza:
39%

#4


Pál apostol elszánt keresztényüldöző volt mielőtt tanítvány és apostol lett volna. csak úgy mondom.

máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
#3 Én nem párt vagyok, hanem egy igaz magyar ember, innen tudom, hogy egy igaz magyar ember a Tiszára fog szavazni.
máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%
Napi kamu MP propaganda.
máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
Én is ígyvagyok ezzel, mikor elkezdte a fidesz ócsárolni MP-t akkor figyeltem fel rá és egyre jobban megkedveltem a sok aljas propaganda ellenére. Most meggyőződéssel szavazok rá megismertem őt és a programját nekem és a környezetemnek tetszik az amit ő akar. Végre jött egy ember és kimozdította Magyarországot ebből az évtizedes apátiából. Hajrá MP Hajrá Magyarország!
máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!