Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor szerint a balolda...

Orbán Viktor szerint a baloldalon minden pofon jó helyre megy. Így kell beszélnie egy miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés

Különösen súlyos ilyen agresszív hangnemben beszélni akkor, amikor a szomszéd miniszterelnököt merénylet érte.


[link]



máj. 15. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen mindegy, hogy mit mond. A hívei mindent elhisznek neki, a többieket pedig nem érdekli.


De a kérdésedre a válaszom: nem.

máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Mégis mit vártál tőle? Felőlem beszéljen ,ahogy akar, nem ez a baj vele, hanem hogy nem volt képes egy normális gazdasági helyzetet kihozni az országból (pedig a kormányzása első 10 évében lehetett volna bőven építkezni,mert soha nem volt ekkora konjunktúra világgazdasági szempontból,és még az EU-s források is jöttek ezerrel).
máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#4

De az EU-források tovább is mentek, mondjuk kilencszázzal.

máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Senkit nem érdekel, hogy mit mond, a gyakorin síró ellenzékiek több M1-et néznek, mint bármelyik fideszes. A FIDESZ-re továbbra is azért szavaznak, mert jobb a gazdasági helyzet alattuk, mint a legutóbbi ellenzéki kormányzás alatt. Én sem fogok leszavazni valamelyik DK szövetséges pártra, csak mert Orbán hülyeségeket beszél. Az ellenzék alatt sokkal rosszabbul éltem, mint most. Nekem, és a legtöbb FIDESZ szavazónak csak ez számít.
máj. 16. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

" ... mert jobb a gazdasági helyzet alattuk ... "

Hát ...

máj. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
#6 Azt azért ne mondd már meg helyettem(és a többi FIDESZ szavazó helyett), hogy jobban éltem az előző kormány alatt, mint most.
máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7

Jó!

máj. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

#5: Magyar Péternek nincs köze a DK-hoz, a Fidesznek meg nincs 3 milliónál több állandó szavazója, ez látszik az eddig elért eredményekből és kutatásokból is, sőt, ezek száma jelenleg csökkenő tendenciát mutat, velük szemben van 5 millió választásra jogosult ellenzéki és bizonytalan. Nem hiszem, hogy most a választásokon nyerne a TISZA, de az biztos, hogy szoros lesz.

Az meg régen rossz, ha egy fidesz szavazó csak idáig lát, hogy az ellenzék egyforma és minden párt egy lapon említhető csak azért mert ellenzéknek hívják.

máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 Konkrétan egy pártként indult az egész ellenzék a legutóbbi választáson. Engem aztán nem fogsz meggyőzni, hogy nem mind ugyanabba a táborba tartoznak.


A Tisza párttól meg még nem tudunk semmit arról, hogy milyen politikát akar folytatni, így arra elég nehéz lenne szavazni.

máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!