Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vitézy a legalkalmasabb...

Vitézy a legalkalmasabb polgármester jelölt. Mivel tudna Karácsony Gergely (DK jelöltje) is azzá válni?

Figyelt kérdés

máj. 15. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Vitezy bukni fog. Majd meglatjatok.
máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Vitezy a BKV-t nem tudta eliranyitani. Karacsony meg 4,5 eve iranyitja tokeletesen Budapestet a fideszes megbonasok ellenere ism
máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Idén is meleg karácsony lesz.
máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Vitézy szerintem is alkalmasabb, mint Karácsony, de éppenséggel a legutóbbi felmérések alapján már szentkirályi is megelőzte Vitézyt.


Karácsonynak igazándiból annyit kellene csinálnia, amit Vitézy is elmond. Ki kéne lépnie az országos pártpolitikából, le kéne állítani a dk-s kifizetőhelyeket, nem kéne blokkolni az értelmes beruházásokat, az amúgy megoldható kisebb problémákat nem kéne propagandaként a fideszre kenni, hogy aztán mindenkinek kerülgetni kelljen szégyenfoltként, hanem egyszerűen csak meg kéne oldani...

máj. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Mire alkalmas a második fideszes jelölt? Még tarlós alatt is csak bénázott egy városvezetéshez mérten törpe feladattal.
máj. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha ennyire elutasítja a többi párt, akkor aligha a legalkalmasabb, feketén-fehéren. Ez nem egy egyszemélyes küldetés, össze kell dolgozni más polgármesterekkel stb., ebben Karácsonynak jelenleg előnye van.
máj. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kérem a DK-s szavazókat, hogy ne böfögjék össze a kérdést. Nem kötelező válaszolni az oldalon ha valami nem tetszik a kérdésben.


A kérdésre egyedül a #4-es (23:31) válaszolt eddig. Többit mind lepontoztam.

máj. 16. 06:34
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

#7: egy pillanatra tényleg azt hittem, hogy őszintén kérdezel, de csak egy gyenge troll vagy.


Úgy írtam a hatos válaszomat, hogy Vitézyre fogok szavazni. Ennyire képtelen vagy objektív lenni, hogy inkább durcásan lepontozod azt, aki nem azt írja, amit olvasni akarsz?

máj. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 bocsi, az utolsó kérdést nem láttam..
máj. 16. 06:45
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Mert nem alkalmasabb, mint Karácsony. És mivel troll vagy, sosem szavaztam se Karácsonyra, se az mszp-re és még csak a dk-ra sem.

A demokrácia kompromisszum keresésekről szólna. Ehhez az is kell, hogy az emberek le tudjanak ülni egymással beszélni. Vitézy erre eddig nem volt képes. Nem nagyon látszott, hogy más pártokkal tárgyalna esetleges győzelem esetén, hogy hogyan is lehetne vezetni a várost.


Arról nem beszélve, hogy Vitézy kb. végig fideszes kifizető helyeken volt, már 2010 előtt fideszes államtitkár volt és még 2020 után is. Amikor meg csinálni akart valamit, akkor lemondatták. Szóval nem sok eredménye van.


#4

"Ki kéne lépnie az országos pártpolitikából"

Csak ez lehetetlen, mert a pártpolitikát a fidesz diktálja. Nem lehetsz "független", ha a fölülről támad a kormány pártpolitikai alapon, akkor azzal csak így lehet ellenállni, ahogy Karácsony teszi.

máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!