Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Magyar Péter nem fogadta el a Partizán meghívását az EP-jelöltek vitájára?

Figyelt kérdés

máj. 16. 08:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
A főnöke példáját követi. Ő sem szeret vitatkozni.
máj. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Arra jó volt neki a Partizán, hogy milliós nézettséggel előbújjon, de demorkáciát csinálni, á...
máj. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Szánalmas. Már akkora császárnak hiszi magát, akinek nem kell vitatkoznia kisebb pártok vezetőivel.
máj. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Hát mit mondjak, ismerve eddigi " pályafutását" és személyiségét, kb erre számítottama köztévében is bajban lesz Platós Peti, mert azt hitte, hogy nem hívják meg, ezt persze támadásnak akarta felhasználni, de hát visszanyal a fagyi, mert itt majd semmit sem ér a közönséges, kocsmai ordibálás, ott f@szulni fog...
máj. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Érdekember. Amikor még felfutó ágban volt, akkor jól jött neki a partizános nézettség. Megjegyzem, ekkoriban még a Vonával való vitára is igent mondott, csak abból se lett semmi. Amikor meg már nyeregben érzi magát, akkor nem érdekli a demokratikus vita.


Nem tudom mit láttok bele Magyar Péterbe. A saját vágyaitokat legfeljebb! De pont ugyanazt a politikai kultúrát képviseli, mint Orbán vagy Gyurcsány, csak még nem volt komolyabb hatalma.

máj. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%

5, pont ezt érzem én is és szürreális az egész.

Nem akarom Vonát védeni, mert ő is csinálta nem jól, de neki volt legalább annyi gerince, hogy lemondjon a pártelnökségről és utána valami teljesen újat kezdjen és amit ma csinál, még úgy is szimpatikus, hogy szerintem sosem szavaznék rá, de, hogy ebben az országban nem működik semmilyen más program, csak, hogy ÓBÁN vagy GYÚCSÁNY...

közben meg valami komoly program kellene, hogy helyreállitsuk az országot, ami konszenzuson alapszik, de, hogy egy ilyenbe egyik sem akar belemenni.

máj. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%

Igaza van.

Nem ellenzéki politikusokkal kell vitázni, akik úgy sem fogják megnyerni a választásokat, hanem a kormánypárttal, amely 14 éve uralkodik.

Az égvilágon semmi értelme nem lenne annak, ha legyőzné egy vitában Dobrevet vagy Toroczkait, mivel ők nem kormányváltó erők. Sőt, inkább Dobrev és Toroczkai profitálhatna abból, hogy a legerősenn ellenzéki párt vezetője vitázik velük.


Magyar Péternek a Fidesszel kell vitázni, a köztévén, élő adásban, hogy ne lehessen kivágni a kellemetlen részeket.

Magyar tehát jól döntött, hogy nem megy el a vitára. Annak ugyanis semmilyen tétje nincs. A győztes max a 3. helyet szerezheti majd meg, mert az 1. Fidesz, a 2. A TISZA lesz az EP választásokon.


Mindössze a Vona Gáborral való vitát hiányolom Magyar Pétertől, mert ha jól tudom, elfogadta a vele való vitát. Ha pedig már belement, akkor illene is megrendezni kettőjük vitáját.

máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%

Ha elmenne akkor tényleg csak baloldali belügy lenne az ellenzéki vitácska. Vagy kormányt és rendszert akarunk váltani, vagy csak baloldali pártocskákat.

Magyar Péter inkább az előbbi mellett voksolt.

Aki ezt nem fogja fel az a Fidesz 4X 2/3-át védi és a bekövesedett ellenzéket.

máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Egy ideális világban nem lenne igaza MP-nek, de a fidesszel szemben muszáj taktikázni és populistának lenni. Mármint muszáj, ha szeretnél nyerni, nyílván lehet folytatni a tipikus ellenzéki politikát, de nincs neki értelme, mert azzal nem lehet nyerni.


Ilyen mértékű propagandával szemben mindent meg kell tenni a támadási felület minimalizálásának érdekében. Ha elmegy egy olyan vitára amin csak ellenzékiek lesznek, akkor azzal megynitja a “csak a baloldal belügye” narratívát.


Én értem, hogy egy értelmiségi ellenzékit egy ilyen dolog miért zavar, de mindent próbált már az ellenzék és nem tudják a 2/3-ot se megdönteni. Most talán a propaganda ellen cselekedni hatásos lehet valamennyire.

máj. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

8, 9,


Értem és el is fogadom, hogy egy kampányban taktikázni kell. De a hatalom megtartásához is kell taktikázni. Miért bízzak benne, hogy új politikai kultúrát hoz Orbánhoz és Gyurcsányhoz képest?

máj. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!