Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint Magyar Pétert a...

Akik szerint Magyar Pétert a Fidesz küldte, hogy szétszalámizza az ellenzéket, ők milyen ellenzékre gondolnak? Arra, ami 14 éve csak 2/3-ot ad a Fidesznek?

Figyelt kérdés

máj. 16. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem hinném hogy a fidesz küldte. Ahhoz túl nagy gyomrosokat osztott a fidesznek.


De azt el tudom képzelni hogy összeáll a fidesszel.

máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon jó a narancsnak a kék fidesz.
máj. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

Én nem hiszem.

Én azt gondolom, hogy Magyar Péter egy nárcisztikus, egoista populista, akit saját hülyeségei miatt kirúgták az állásából, ugrott az asszony, és amíg ez nem így volt, addig tökéletesen megfelelt neki az ún "maffiakormány", ami ellen úgymond harcolni akar...de valójában csak a saját egoját tömi, mert azóta nagyon éhes.

Emellett hiteltelen, mert oda sz@rt, ahonnan evett.

máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 És ha így is van, akkor mi van? Ha tud ártani a fidesznek, akkor csinálja csak. Nem tökéletes emberre/pártra van szükségünk, hanem olyanra, aki/ami tényleg veszélyes a hatalomra. Láthatólag a gyurcsányi óellenzék nem ilyen.
máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Olyanra. Attól még hogy sikertelenek voltak szerintem nem megszűntetni kéne őket hanem mondjuk vezetőket cserélni pártokat összeolvasztani tömbösödni 2-3 tömbbe.

Amit mp csinál abból nem ez lesz hanem lesz 2 fideszünk. El sem megyek szavazni akkor majd.

máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!