Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsonyék miért foglalkoznak...

Karácsonyék miért foglalkoznak ezzel a dologgal, mikor ez igazából senkit sem érdekel? Így hogy fognak szavazatokat szerezni?

Figyelt kérdés

[link]


Karácsonyék a gyerekekre szabadítanák a LMBTQ-őrületet. Megállapodást kötött a közvélemény-kutatásokban kimutathatatlan Párbeszéd – Zöldek Pártja és a Szivárvány Misszió Alapítvány nevű LMBTQ-propagandaszervezet. Az egyezség értelmében bevonnák az LMBTQ-témát az oktatási rendszerbe, továbbá érzékenyítenék a tanárokat, az egészségügyi dolgozókat, illetve a mentálhigiénés szakembereket a különféle deviáns viselkedésmóddal élők elfogadására, de betiltanák a normalitáshoz való visszatérést segítő átnevelőterápiák alkalmazását is. A médiahatóság dolgába is beleszólnának: az LMBTQ-témájú tartalmak állítólagos cenzúrájának megakadályozására dolgoznának ki etikai kódexet a hatóságnak. Továbbá kitértek arra is, hogy előmozdítják minden homo- és transzfób paragrafus eltörlését az alaptörvényből, ami azért furcsa, mert ilyen jogszabály Magyarországon nincs.


De most tényleg ezzel kell foglalkozni? Ettől legalább ezer fontosabb probléma van, ami tényleg megoldást igényel.


máj. 16. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Itt valami zűr lehet, nagy katyvasz.


Az oktatási rendszerhez nincs köze az önkormányzatoknak.


...

máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

1.


Ez egy országgyűlesi program.


Monjuk elég gáz ez a transz rajongás.

máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
De engem érdekel. És képzeld, a társadalom kb 10%-a LMBTQ tag
máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a Magyar Nemzet szerint egy alig mérhető szavazóbázissal rendelkező párt eltörölné a "gyermekvédelmi törvényt" és ezért kell rettegni. Kicsit önellentmondásos. A hős fidesz egy alig mérhető párttól akarja megvédeni az országot? Ők a nagy ellenség meg az amúgy al-kal-mat-lan Karácsony? :D

Kicsit ellentmondásosnak tűnik. Létezik amúgy jó propaganda, ami úgy manupulál, hogy szinte észre sem veszed, de ma már rogán-művek egyre nevetségesebb.

máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. Azért ha esetleg nyer az ellenzék, egy koalícióba ilyen kis párt is bekerülhet. Volt már rá példa, hogy aztán a kicsi próbálja szabni a feltételeket a nagynak, lásd SZDSZ.
máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Egyébként nagyon vicces, hogy a propaganda többet foglalkozik az LMBTQ-val, mint a szerintük libsi média:D


Én egy tipikus budai libsi vagyok a fidesz szerint, de a libsi médiában alig hallok az LMBTQ-ról, karácsonyos LMBT-s hírt pedig pláne nem nagyon hallottam szerintem soha.



Persze propaganda olvasóknak hiába írok bármit, de azért remélem legalább elgondolkoztok azon, hogy miért hallani nálatok napi szinten az LMBTQ-ról, mikor a gonosz libsi média konkrétan alig cikkez róluk bármit…

máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leìrod hogy senkit nem èrdekel, aztàn közölsz ròla egy kisregènyt. Az èlettelen jobbereket ùgy tűnik csak èrdekli xd
máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!