Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki nyerte az EP-vitát?

Ki nyerte az EP-vitát?

Figyelt kérdés

máj. 17. 22:53
A kérdező szavazást indított:
Magyar Péter, mert inkább Érden tartott beszédet
Deutsch Tamás, mert inkább szívott egy csíkot
Dobrev Klára
Toroczkai László
Le Marietta
Donáth Anna
30 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Nyertese nem volt. Vesztes viszont az összes résztvevő, akik még mindig nem fogták fel, hogy az orbáni ⅔ az ő meddő politikájuk következménye, bukott politikusok bizonygatták azokat, amiért bukottá váltak. Ezt a szavazók is díjazni fogják. Mkkp, momentum és a mi hazánk a mai nappal totálisan lenullázták magukat, zéró! A dk meg örülhet, ha 2 mandátumot meg tudnak szerezni.
máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak az 1 szàmjegyű pàrtok vitàja volt. A kèt komolyabb támogatottsàgú párt el sem ment. Majd a köztévés vita lesz érdekes szerintem.
máj. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, Toroczkai volt a legjobban elkülöníthető, de ez nem feltétlenül jó. Az osztály bohóca is sokszor egyértelmű, de ettől még nem jó az osztály bohócának lenni.

A legjobban Donáth Anna és Dobrev volt felkészülve, de kicsit máshogy kommunikáltak. Dobrev nagyon sokszor próbált odaszúrni másoknak, többször beemelve a fideszt és őket negatívan említette. Donáth ezzel szemben próbált pozitívabb üzenetekkel menni.


Ha valaki EU-párti, akkor ezek alapján vagy Dobrev vagy Donáth nyert. Ha valaki EU ellenes, akkor Toroczkai, de kétlem, hogy egymás táborát ez a két oldal veszélyeztette.


Az mkkp szerintem rettentő gyenge volt, nagyon semmilyen képet adott, hogy mit szeretné.


A vita maga pedig - szerintem - nem igazán volt vita. Ennél azért több konfrontálódást vártam volna. Senki nem mutatott rá a másik hülyeségeire úgy igazán. Az mkkp-s próbálkozott Dobrevvel, de Dovrev aránylag jól válaszolt. Toroczkai próbálkozott Donáth és Dobrev esetében, de ott se volt igazán konklúzió és Toroczkai önellentmondásairól senki nem beszélt.


Szerintem Donáth szerepelhetett a legjobban egy átlag magyar szemében. Mkkp semmilyen volt, Dobrev inkább beszélt a fideszről, Toroczkai pedig EU ellenes, ami nem egy népszerű álláspont.


#1

"Ezt a szavazók is díjazni fogják. Mkkp, momentum és a mi hazánk a mai nappal totálisan lenullázták magukat, zéró!"

Te nagyon nem érted, hogy hogy kell egy vitát értelmezni, igaz? :DDD

Az a helyzet, hogy arról a szavazói rétegről beszélünk, amelyik díjazza a vitán való részvételt. Ezzel már önmagában jobb helyzetbe pozicionálták magukat, mint pl. Magyar Péter.


#2

"Majd a köztévés vita lesz érdekes szerintem."

Annak pont nem értelme, mert nem lesz idő semmire.

Itt is egy 2 órás vitát láthattunk 4 emberrel, de itt is látszott, hogy a résztvevők még beszélnének, csak kevés az idő. Ugyanennyi időt garantálva, a közTV-n ez egy 6 órás vita lenne, ami nem reális játékidő.


A közTV pedig ezt tudja, szóval legjobb esetben is max 2 óra lesz, de képzeld el, hogy mi lenne, ha csak 1 órát biztosítanak, akkor kb. mindenkinek lesz összesen 5 perce.

máj. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!