Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A megafonos nők, mint Déri...

A megafonos nők, mint Déri Stefi, Sebestyén Janka stb.. gonoszak?

Figyelt kérdés

máj. 18. 02:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem, miért lennének azok?
máj. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Szárazon jól seggbe kéne őket rakni, amiért ilyen gonosz propaganda munkát csinálnak!
máj. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen
máj. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt a Partizánon a Németh sajátmagáról 3. számban beszélő Balázs interjúja, aki ugye Németh Lajos időjós fiacskája, sokáig Menczer bukott sportriporter MTVA-s kollégája volt.

Én abból a csávóból nem néztem ki, hogy ennyire nyomorult és azt gondoltam róla, hogy pézért csinálja és otthon a tükör előtt majd elszámol a saját tetteivel. Sosem tévedtem még ekkorát.

Nyilván nem mindegyik, de ezeknek az embereknek ez a meggyőződésük, hogy ők jót csinálnak és nincs az a népességelfogyás, az a kenyér ár, vagy az a közintézményi állapot, ami őket ki tudná vinni ebből a tudatból.

Talán majd a saját gyerekeik, unokáik szeme, amikor bele kell nézni.

máj. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
Nem, ezek jó csajok , normális értékrenddel.
máj. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hazaárulók. Pénzért eladták a lelküket a propagandának.


Láthattuk az utóbbi fél évben hogy a fideszes nők annyit se érnek mint egy darab...

máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igen.
máj. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
6 os .Csitri Donáth Annáról irsz .
máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván elvakult náçik, mint bármelyik. A német haláltáborokban szolgálló nők is pont olyan kegyetlen szadista gyilkosok voltak mint férfiak. Ezek se mások, ha egy ilyen gyilkos rezsimet tudnak szolgálni.
máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sebestyén Janka pl folyton a férfiatlan férfiakat szidja. Én egy gyenge fiú vagyok, akkor szerintük engem el kell taposni?
máj. 18. 19:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!