Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg igaz, hogy a Mi...

Tényleg igaz, hogy a Mi Hazánk szavazói között sok a konteókban, laposföldben hívő?

Figyelt kérdés

Na meg ugye rengetegen oltás-,EU-,globalizmus ellenesek. Elítélik a bevándorlást, a másságot, az LMBTQ-t, illetve nagy Magyarországot akarják visszaállítani.


Egy ilyen neo-náci párt miért akart kikerülni az EU-ba?



máj. 18. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert elég sok pénzt lehet keresni vele.


De a többiek közül (is) sokan ezért teszik ezt.

máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Amit leírtál a kérdésedbe az pontosan olyan buta konteó mint amit szerinted azok hisznek akik a mi hazánkban vannak.
máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
A szavazóbázisuk gerincét ők adják
máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Hmmm ha ők neonácik, akkor az ukránok mik? :D
máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

Mikor fogjátok már fel, hogy a laposföldezést azok találták ki, akik le akarják járatni a konteókat, tekintve, hogy azok mind igazak?

Mi Hazánk melyik "konteója" nem igaz szerinted? Gondolkozni próbáltál már? Tudom, nehéz pláne agy nélkül, de mégiscsak megérne egy próbát!

máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
#5 covid idején az 5g chip van az oltásokban és hasonlókat hordott össze Tockos a youtubeon. Nem tudom, hogy fent vannak-e még ezek a baromságai. De, ha letörölte, az se változtat azon, hogy fullba nyomja a kretént konteok terén.
máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%

Fogalomzavarban vagy kérdező!


a globalizmus ellenesség lmbqp ellenesség az nem = egyenlő a lapos földhívéssel te rosszabb vagy mint egy lapos föld hívő.

máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Így van, időjárás befolyásolás, oltási chipek, korona vírus nem is létezik (pedig ismerőseim haltak meg benne), stb.


Szerintem a history channeles konteo videók sikerére hajt és sajnos elég sok vidéki magyar van aki el is hiszi ezeket.


Amúgy sajánlom mert én szeretem az oknyomozó youtube videóikat, szerintem lehetett volna egy értelmes párt ha nem fordulnak el ebbe az alufóliasapkás irányba.

máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem pesti, egyetemet végzett ismerősöm is van. Mi Hazánkra szavaz, mert szerinte a nagyapja a Pfizer miatt lett rákos...
máj. 18. 11:30
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
#9 hülye emberek mindig voltak. Ez mit bizonyit? max azt, hogy a szavazóik tényleg azok. (hülyék)
máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!