Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy Magyar...

Miért van az, hogy Magyar Péter említésekor mindig David Pressman mosolygó arca ugrik be?

Figyelt kérdés
Jól tűröm a személyeskedést, de alapvetően az érdekelne, egyedül vagyok-e a kérdésemmel, vagy esetleg másoknál is társult a két arc?

máj. 19. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Én azt se tudom hogy néz ki a pressman. Szerintem nálad van a gond, hogy ilyen senkikkel foglalkozol. A többi nagykövet arcát is ismered?
máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán túl sok hírtv-t nézel?


Nem ugrik be az arca, de ha látnám, szerintem felismerném, de nem rémlik, hogy nagyon emlékeztetne a 2 egymásra.

Pressman nem egy kopaszos, idősebb alak?

máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit betegesnek tűnik, de biztos vannak még hasonlóak. Én mondjuk még nem hallottam ilyet.
máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Agymosásnak, pszichológiai kondicionálásnak hívják a folyamatot, amely a jelenséget okozza nálad, kérdező. Hasonló, mint a pavlovi reflex.


A kutya, mikor etetik, ha mindig hall egy kis csengőszót, összeköti az étel fogalmát a hallott hanggal, ezért egy idő után elegendő a csengettyű megszólaljon és beindul a nyálelválasztása.


A rezsim, amiben élsz, 14 év szisztematikus agymosásával hasonló mechanizmust épített ki benned, ami miatt összekapcsolsz dolgokat:


1. a Nyugat az ellenség

2. a Nyugat egyenlő Amerikával

3. orbán viktor a Nyugat ellen harcol a nemzetért

4. mindenkit a Nyugat pénzel, aki orbán viktor ellen akár csak kinyitja a száját, kritikát fogalmaz meg vele szemben


Ezek így szépen összetapadtak az agyadban, ezért ha ma bárki jelentkezik, aki orbán viktor korrupt országlása ellen szót emel, neked Amerika jut eszedbe.


Mint a kis csengettyűszó a kutyánál, etetés közben, úgy szólt mindig a te füleidbe is, 14 éven át, amikor politikailag "etettek", hogy "Dollárbaloldal, Dollármédia, Sorosbérenc, Külföldi ügynök, Amerika, Dollár-dollár-dollár-dollár..." És mindenki külföldi bérenc, aki orbánra rosszat mer mondani.


Mostanra ez az agymosás eljuttatott odáig, hogy ha Magyar Péter (vagy bárki más, aki az orbáni rezsimet ellenzi), akkor David Pressman.


DE: NAGYON FONTOS és üdvözlendő, hogy egyáltalán ÉSZREVETTED a jelenséget és rákérdeztél az okaira!


A helyzet felismerése már a gyógyulás felé vezető első lépés lehet tulajdonképpen!


Ez különböztet meg minket, emberi lényeket a Pavlov bácsi kutyájától: hogy képesek vagyunk REFLEKTÁLNI magunkra, és ha akarjuk, akár észrevenni, hogy átmosták az agyunkat.


Te az első fontos lépést már megtetted: tudatosítottad, hogy egy agymosásból fakadó pavlovi reflex működik benned tudat alatt! Ez üdvözlendő!

Mostmár csak le kell küzdeni, önálló, autonóm emberi lényként kritikai gondolkodást kifejleszteni! Ha Magyar Péternek sikerült (pedig ő aztán elég közel volt a tűzhöz), akár neked is sikerülhet! Mondj nemet az agymosásra és a TÉNYEKET ítéld meg, ne a propaganda által táplált reflexek tehetetlen rabszolgájaként éld az életed! Én szorítok neked!

máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Aztán se tudom, hogy néz ki a másik szóval nem xD


De ha veled ez van, akkor egy agymosás áldozata lettél. Gratulálok.

máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4: Kedves aggódó, nem ismersz. A tananyagomban szerepel többek között a kutyus képe is, amelyiknek kipreparálták a bőrén kívülre a nyálmirigye kimenetét, hogy a fejére függesztett tartályba vezetve mérhessék a nyál mennyiségét...

Amúgy Drábik nyitotta fel a szememet, de mindent ellenőrzéssel olvasok.

Magyar Péter Pressman embere. Eddig csak 100%-ig biztos voltam benne, de ma a bizonyíték is a kezembe került éppen itt, ezen a portálon: 2. fotó lefelé: [link]

Ha megismered Drábik világképét, akkor más nézőpontba kerülsz. Ez a relokáció kissapkásoknak nehezebb.

Drábik a legmélyebb ismerője az okoknak sok mai jelenség esetében. De Bogár László is mélyen gondolkozik.

máj. 19. 18:28
 7/10 A kérdező kommentje:

#1: Más nagykövet nem kapta feladatul OV megbuktatását.

#2: HírTV-t félévente egyszer, ha nézek. Pressman nem kopasz, előző válaszomban van egy link róla és a témáról.

máj. 19. 18:31
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Jesszusom, Dráááábik! :)))))) Oké, mindent értek! :)))))


Akkor viszont nincs értelme ezen az oldalon időznöd, mert te már minden kérdésre tudod a választ, apuka! :)))))))

máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Magyar jelen 🤣

Mi ez a kva szavahihető oldal?? Egy szinten van az Origóval. Na meg úgy látszik veled is 🤣

De így már értem a kérdést. Agymosott vagy.

máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#8,#9: Legnagyobb bánatomra nem vagyok agymosott, és Veletek szemben én bizonyítani is tudom, hogy én látom jól a Világ viszonyait. De ettől még, ha katonakorú férfiak vagytok - bár már a nőkről is beszélnek nyugaton -, jó esélyetek van arra, hogy ukrajnai önkéntes véradásokon vehessetek részt :)
máj. 23. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!