Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mihez kezd Vitézy, miután...

Mihez kezd Vitézy, miután megszerzi a harmadik helyet a főpolgármesteri versenyben?

Figyelt kérdés

máj. 20. 22:59
A kérdező szavazást indított:
Elvállal majd projekteket a Fideszben, ahogy korabban is
Külföldre megy, onnan fog tanácsot adni Budapestnek a Facebook oldalán
Karacsonnyal összefog
Elmegy buszsofőrnek/kalaúznak/vasutasnak.
13 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha megszerzi. Én nekem az összes ismerősöm és rokonom Vitézyre szavaz. :) Szerintem sokan vannak így, meglátjuk hogy 3. hely lesz-e. Szerintem megnyeri.
máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
#1 Karácsony fog nyerni
máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
#2 lehet, nem sokára kiderül.
máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is esélyesebb Karácsony a teljes lakosság körében.
máj. 20. 23:19
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

1, illetve 4. KÉrdező:


Ez nem egy választás lesz, hanem előre le van boltolva a kék és narancs fidesz között ?

máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyanazok a jelölőszervezetek (Vitézy Dáviddal Budapestért és LMP – Zöldek), amelyek főpolgármesternek jelölték, fővárosi közgyűlési listát is állítottak, amelyen listavezető.

Ha a lista szerez legalább egy mandátumot, akkor bekerül a 33 fős fővárosi közgyűlésbe.

Ha mindkét mandátumot megszerezné, akkor dönthetne, hogy melyikről mond le. Ha az egyiket szerezné meg, vagy egyiket sem, akkor nem lenne miről döntenie; el lenne döntve a mandátum ügye. Hogy ha egyik mandátumot sem szerzné meg, akkor milyen lehetősége(i) lesz(nek), és hogy mit választ, azt majd ő tudja.

máj. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy Vitezy sztem még meg is nyerheti a választást
máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szentkirályi is.
máj. 23. 00:03
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Még is hogyan? Pest az országgyűlési választásokon is erőteljesen ellenzéki volt. Miért lenne most ez másképp? Arrol nem is beszélve hogy a közvélemény kutatások is 16%-ot mernek neki. Semmi esélye és ezt ő is jól tudja
máj. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Viccelek. De ugyanugy nem gondolom, hogy Vitezy nyerne.
máj. 23. 01:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!