Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pártállástól függetlenül a...

Pártállástól függetlenül a legtöbb ember lenézi a tanárokat?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen ki nem mondott álláspont, hogy életképtelennek tartják a tanárokat és hogy azok mennek oda, akiket máshová nem vesznek fel. Ez persze durva leegyszerűsítése a dolgoknak, de én őszintén szólva nagyon rég hallottam, hogy a környezetemben valaki bármi pozitívat mondott volna a tanárokról. Akik tisztelettel beszélnek egykori tanáraikról, azok szerintem az idősek, mert az ők korukban még sokkal nagyobb presztízse volt a szakmának. Amúgy elég szomorú ez, mert csak szükség van rájuk és mindenki érdeke, hogy működjön az oktatás, de tényleg az van, hogy nem vonzó a pálya, nem is a jók mennek oda és minden csak tovább romlik.

máj. 21. 14:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk én egy tanárt messze jobban tisztelek és sokkal fontosabbnak tartok, mint bármelyik politikust. Politikus nélkül felnő a következő generáció és meglesz nélkülük az emberiség, tanár nélkül, már nem vagyok ennyire biztos.
máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Mansour ***** válasza:
100%
Nem nézem le a tanárokat, viszont sajnos elég sok rossz tapasztalatom volt velük. Már akkor is, amikor én jártam iskolába, és legalább ugyanannyi most, amikor a gyerekem jár. Tisztelet a kivételnek, mert azért van egypár, de többségében sajnos azt kellett tapasztalnom, hogy sok a szakmailag sem jól felkészült és emberileg sem megfelelő kvalitásokkal rendelkező tanár.
máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Van jó, meg rossz tanár. A rosszakat nézik le.
máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Lenézés szerintem általánosságban nem igaz. De hogy nincs megbecsültsége a pedagógusoknak, az 100%. De melyik hivatásnak van tényleges társadalmi megbecsültsége Magyarországon?
máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Igen, a buta magyarok sajnos lenézik őket... legalábbis a vidéki fidesz szavazók.
máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 DK-s ***** válasza:
49%

Én már harmadik hónapja dolgozom egy iskolában mint karbantartó, és így napi rendszerességgel beszélek velük, látom-hallom őket.


Bármely más munkahelyről, az első héten baxnák ki bármelyiket.


Némelyik pedig egy aljadék. Ma a lányom osztályát a biológia-tanárnő xopatta meg. Szólt előre hogy röpdolgozat lesz, "X"-tananyagból. Az 50%-ban számít bele az átlagba.


Témazárót íratott "Y"-tananyagból, semmit sem kérdezett az "X" anyagból, így a 4,2-es átlagú lányom beszedett egy 1-est, ami KÉTSZÁZ százalékban számít be, mivel témazáró. Mikor szóltak a tanárnőnek hogy nem ezt mondta, az csak vigyorgott. Az egész osztálynak elbaxta az átlagát, mert senki sem készült témazáróra.


ROHADT TETVEK.

máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
6# Nem baj, üldözd el őket hogy a lányod mehessen akkumulátor gyárba szart pucolni.
máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Az olyat el is kell üldözni mint amit a 6-os írt. Ezek teszik tönkre a fiatalok előremenetelét, aztán tényleg csak akkugyárba veszik fel őket,mert nem lesz meg a pontszámuk , mert nem tudta betéve a teljes biosz könyvet amit soha a büdös életbe nem fog majd használni.


Alapjaiban rossz az egész oktatási rendszer, de ,ha a tanár nem, hogy nem segít hanem még rátesz egy lapáttal akkor bizony egy szar alak.

máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 DK-s ***** válasza:
22%

#7-nek:


A lányomat már felvették gimnáziumba, de ő lelkiismeretes.


A szünetben odajött hozzám és haza akart lógni kamu betegséggel, hogy megússza a témazárót. Tudod mit mondtam neki?


Felvettek a gimibe? Igen?


Akkor XARD TELIBE!


Vigyorgott, és visszahúzott az osztályába. De ettúl függetlenül amikor hazaért, láttam rajta hogy legszívesebben elsírná magát. Tudja hogy egyes lesz, pontosabban kettő darab egyes, mivel 200%-os jegy.

máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Akkor gratulálok a lánynak:) nem tudta megszivatni. Erre mondják, hogy majd melóhelyen fog találkozni nagyobb igazságtalanságokkal is, jó ha megszokja , de azért tényleg nem ezt kéne csinálni egy tanárnak, öncélúan láthatóan élvezkedve szivatni a gyerekeket.Az ilyen nem odavaló, menjen kapálni, de lehetőleg nem emberekkel foglalkozó munkakörbe.
máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!