Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktorról miért nincs...

Orbán Viktorról miért nincs olyan kép, ahol dühös, haragszik, vagy agresszív? Ennél mi sem bizonyítja jobban a békepártiságát és jó lelkűségét?

Figyelt kérdés
Ezt a képet néztem, és feltűnt, hogy a Tiszteletreméltóban nincs semmi gonoszság, és nem is láttam még róla olyan képet. Nem úgy, mint Gyurcsányéknál.
máj. 22. 02:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem sikerült feltölteni a képet, nem engedélyezett a link.
máj. 22. 02:02
 2/10 anonim ***** válasza:
máj. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
máj. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
máj. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezeken szimplán csak iskolás hülye gyerek fejeket vág.


De még mindig jobb, mint az ellenzéki politikusok képei. Szinte már szenvedés látni a dollár utáni sóvárgásukat. Arcmimikával licitálnak egymásra, hogy melyikük árulná el a hazáját a legkevesebbért.

máj. 22. 02:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt a valódi arcát kicsit bemutatja..

máj. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azér nincs mer leütötte a fényképészt.
máj. 22. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Alap, hogy ha megfigyeled minden cikkhez ami képpel illusztrált olyat válogatnak be ami annak előnyös aki a cikket írja,vagyis aki azokat pénzeli akik írják. Tehát fidesz közeli sajtók az ellenzékiekről direkt előnytelen képeket raknak be és fordítva. Elég buta gyerekes dolog de simán észrevehető. Keress olyat amit ellenzékiek írtak, ott vannak hülye fejek. De alapból azért vigyáz Orbán, hogy ne nézzen agresszívan nem ad teret a fotósoknak.
máj. 22. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ő szeret bemutatni az újságíróknak, úgy tesz mintha csak a csipát vakarná ki a szeméből


[link]

máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

6.: Igen, tudom milyen alak ez a hadházi.

Itt is jó példát mutat a Miniszterelnök, hogy lehet emberségesen is bánni az ellenséggel. Nyilván te se, meg én se tudnánk olyan emberekkel ennyire türelmesnek lenni, aki állandóan csak azért jön oda hozzánk, hogy kötekedjen.

máj. 22. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!