Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki reklámozza a háborút...

Ki reklámozza a háborút folyton? Nem a fidesz a mexikói útra telepített 12 háborús plakáttal?

Figyelt kérdés
Ilyen tömény megfélemlítést és háborúval való rémisztgetést még nem látott európa. Körbe hét táblán csak háborús propaganda van egy épületen... :D
máj. 22. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Túrista látványosság lett, katasztrófaturizmus.
máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1# Mint a lombkorona nélküli lombkorona sétány EUs támogatásból? Vagy a nemtudomhánymilliós pad az út szélén? xD


Hajrá fidesz!

máj. 22. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, aki megvétózza a béketervet.
máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a legutóbbi a "háború halált hoz" hirdetésükkel és Magyar Péter arcának ráhelyezésével azért elég messze mentek ezúttal szerintem. Normális helyen ennek következménye lenne.
máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

"Normális helyen ennek következménye lenne"


Normális helyeken az eddigi nyílt uszítás sem történhetett volna meg, mert a kormány tagjai egytől egyig börtönben ülnének életfogytiglannal.

máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem az ausztriai haverjaim le vannak döbbenve, hogy mi megy magyarországon. Nem is értik, hogy engedhették meg az embereket hogy ilyen szélsőséges, oroszországhoz hasonló helyzet alakuljon itt ki.


Amikor elárultam nekik, hogy 4 éve teljhatalommal kormány orbán viktor és 1200 törvényt módosított azóta nagyon szomorú lett hogy mi lett ebből az országból. Pedig előtte még azt mondta hogy mi testvér nép vagyunk. Utána már inkább a család drogos és alkoholista feketebáránya lettünk... :D

máj. 22. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!