Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külföldi rendőrök nem jöhetnek...

Külföldi rendőrök nem jöhetnek, az iráni forradalmi gárda igen?

Figyelt kérdés

A Jobbik tüntetést szervez a kormány ellen, tiltakozva a külföldi rendőrök magyarországi bevethetősége ellen.


[link]


Ezzel nem is lenne az égvilágon semmi baj, ha nem éppen Vona mondta volna nemrég, hogy az iráni forradalmi gárdát (amely számos, a kormányuk ellen, illetve a választások tisztaságát megkérdőjelezve demonstrálót gyilkolt meg) hívja Magyarországra, hogy a demokratikus választások tisztaságát ellenőrizzék.


Most akkor hogy is van ez? Csupán szerintem zavaros és következetlen ez az egész párt?


2010. nov. 11. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Mi van? milyen választások? itt Magyarországon?
2010. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

A Jobbik mindigis ellentmondásos volt.

Ezek után nem meglepő.

2010. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Melyik az a videó, amelyiken vona azt mondja, hogy irániakat hív?

Nem láttam még, de tényleg érdekelne.

Tudtok linket adni? Szeretném a saját szememmel látni.

2010. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

én röhögtem azon hogy pont Irániakat akart hívni a 2010-es választás tisztaságának ellenőrzésére...

A másik, amit a cikk is példáz, hogy a jobbiknak mindig mindennel baja van.

2010. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Miért a többes szám?

Én sem tudok erről semmit. Csak azt mondom, hogy a Jobbik eddig is eléggé ellentmondásos volt, így nem lenne meglepő.

2010. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2010. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Tenyszerusegnel maradva, a jobbik nem demonstracio vedelemre es nem emberek ellen hivta volna az Irani gardat hanem a valasztas megfigyelesere. Viszont hany embert szerettek volna Magyarorszagra hivni? Egyresz lehet sot biztos, hogy el se fogadtak volna a meghivast aztan ott van a biztonsagi kerdes talan be se engedtek volna oket a schengeni ovezetbe. Ami a kormanyellenes tunteteseket illeti miert felnek vonaek? Ha betartjak a jogszabalyokat ejjel-nappal tuntethetnek vagy ehsegsztrajoklhatnak stb. csupan a torvenyeket kell figyelembe venni de hat egy pelda muatato, tiszta, becsuletes partnal ez csak termeszetes nem? Ha meg kormanyt akarnak donteni akkor kicsit csipkedjek magukat mert legutobbi valasztason is eleg siralmasan szerepeltek...ne akarjanak mar 1 millio emberrel a hatuk mogott 9 millio ember akaratat legyozni. Szoval az utcai harcosok ideje lejart...
2010. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az imént kaptam egy kedves privát üzenetet, a következő lakonikus szöveggel:


"Bocs de ez szerintem hülyeség."


Kíváncsi lettem volna az érveire is, mivel magyarázza a magyarázhatatlant...

2010. nov. 11. 19:29
 9/11 A kérdező kommentje:
Néhány hozzászólással feljebb Parry Gripp nevű kedves kommentelő beillesztett egy linket. Ezen megtekinthető a videó, Vona kijelentéséről.
2010. nov. 12. 11:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de szerintem elég aggasztó, hogy külföldi rendőrök bejöhetnek Magyarországra rendet tartani. Csak kérdés, hogy ez nem-e a 2/3-nak kell-e arra, hogy a narancsdiktatúrát megőrizze. Márpedig elnézve a jelenlegi helyzetet eléggé valószínű.
2010. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!