Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezzel, hogy megszavazták a...

Ezzel, hogy megszavazták a médiatörvényt, Orbán Viktor nemkívánatos személlyé vált a nyugati országokban?

Figyelt kérdés

Első miniszterelnöksége alatt Orbán saját magának köszönhetően nemkívánatos személlyé vált Washingtonban. Ha mostani miniszterelnöksége alatt a demokratikus intézményeket gyengíti, azzal csak azt éri el, hogy újra nemkívánatos személlyé válik a nyugati nagyvárosokban - írta a Washington Post.


Most akkor...?


2010. dec. 21. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
itthon is nemkívánatos személy, mégis itt van.
2010. dec. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Mekkora lesz. Mo. lesz fél évig az Eu elnök és Mo. miniszterelnöke nem kívánatos lesz. Ez jelenthet valami.
2010. dec. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Őszintén szólva, nyugaton senkit sem érdekel, hogy Magyarországon milyen hülye médiatörvényt hoznak, ez hozzátartozik az unió változatosságához. Amíg nem kezdi el vasököllel kizavarni a nyugati befektetőket az országból addig senkinek egy szava sem lesz, amíg nincs veszélyben az országba befektetett tőkéje a külföldnek, addig itt napi lefejezéseket is lehet tartani a parlament előtt, akkor sem fogja senki felemelni a szavát :) A tőke rengeteg ilyen diktatúrát tűr meg minden szó nélkül. Magyarország meg abszolút nem diktatúra, amikor 2006-ban félholtra vették a fidesz rendezvényén békésen résztvevő tömeget, az sokkal durvább és diktatórikusabb volt, mint most, egy parlamenti szavazás a magánnyugdíjakról, vagy a média törvényről. Mondom ezt úgy, hogy nem tartom magam egyik párt felé sem elkötelezettnek. A magánnyugdíjakat pedig nem kéne megszüntetni, fenntartható volt a rendszer, csak hogy az országnak olyan adóssága gyűlt fel 2001-től kezdődően, hogy még durvább megszorítások, kellenének a rendbetételhez, csak a Fidesz már nem merte bevállalni népszerűségi okokból ezt. Ezért úgy szorít meg hogy az csak 20 év múlva jelentkezzen valósan. Amúgy meg Gyurcsány ugyanilyen gyáva volt amikor 2004-től tudta hogy baj van, de mégsem tett semmit és osztotta tovább a pénzt hogy 2006-ban nyerjen, a Fidesz is azért tette amit tett hogy övé legyen következő választás. A politikusok hülyék, és nem kell egyik oldalnak se bedőlni, egyformán hataloméhes mindkettő, és ha jót tesznek velünk, akkor is csak azért hogy ők mégjobban járjanak.
2010. dec. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"írta a Washington Post"


Igen, ez volt egy újságcikkben. És?? Magyarországon is van ezer újságíró, aki leírja, hogy Orbán fasiszta, kommunista, törpe, diktátor, zsidó és cigány. Ettől még megszavaztuk és a többség fütyül erre a hisztire.

2010. dec. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

11:40


Annyira bírom, amikor Washington Post és hasonló volumenű lapokat egyesek Blikk, Story meg Nők Lapja szintű médiumokkal hasonlítanak össze. Szerinted miért van akkora hírneve ezeknek a nemzetközi újságoknak, és miért kell (még ha fáj is néha) elhinni azt, ami le van írva? Azért mert az évek során bebizonyították a szerkesztőségnél, hogy ők odafigyelnek a minőségre is. Attól, hogy most éppen nem azt írják, hogy a magyar pálinkának nincsen párja, attól még ugyanannyira igazuk van a dolgukban. Már csak azért is, mert külföldről, Fideszes médiatörvénytől távol írják a cikkeket.

2010. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

'"Magyarországon is van ezer újságíró, aki leírja, hogy Orbán fasiszta, kommunista, törpe, diktátor, zsidó és cigány."


Eddig leirhattak!!!!

Hogy ezentul is leirhatjak az nem biztos!

2010. dec. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Baracsi Attila.: Nos. Azt mondták nekem még tavaqly,hogy Orbán papára oda kell figyelni,mert őbelőle még lehet egy új diktátor! Nos,úgy tűnik,hogy még igaza lehet az öregnek,aki ezt nekem mondta.Egy diktatúra lehet kőkemény,de lehet"félkemény"is,de akár vajpuha is.Van már idehaza ezügyben némi tapasztalat.De meglehet az is,hogy itt ebben a demokratikus úton elbaltázott országban,már másképpen nem is lehet rendet tenni.Én bár vannak kétségeim,a jobbikra szavaztam,ami miatt esetleg még megüthetem a bokámat majd,anélkül,hogy bármit is csináltam volna,csak pusztán azért,mert arra szavaztam.Egyébként,több dologban a FIDESZ a jobbik programját másolja,ami ha bejön,akkor az "ő dicsőségük" lesz,pláne ha esetleg még jól is sülnek el a dolgok(-bár ez is mint minden,nézőpont kérdése),ha meg nem,akkor rá lehet minden balhét húzni a jobbikra(-úgyis az a cél,hogy a többi ellenzéket is felhasználva kisakkozzák a parlamentből,hogy majd esetleg utána teljes egyeduralmat harcolhasson ki,a többi ellenzék egymás ellen fordításával,s kisakkozásával).Az szinte már biztosnak tűnik,hogy a mostani kormány arra törekszik,hogy a következő cikluban is ő legyen majd a nyerő,mert már most erre dolgozik!!
2010. dec. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

12:34


"Szerinted miért van akkora hírneve ezeknek a nemzetközi újságoknak, és miért kell (még ha fáj is néha) elhinni azt, ami le van írva? Azért mert az évek során bebizonyították a szerkesztőségnél, hogy ők odafigyelnek a minőségre is."


Erősen látszik, hogy sosem olvasod ezeket az újságokat :))))


Fáj, de el kell hinni, mi? Tehát ha drágabolgárúr megír valamit Budapesten, akkor azt nem kell elhinnem, de ha drágabolgárúr egyik liberális barátja megeteti a drágabolgárúr hülyeségeivel az amerikai tudósítót, aki leírja 100%-ig ugyanazokat a baromságokat, mint az itteni baloldali lapok, akkor onnantól az már hiteles, mert külföldi újság írta le, ugye. A weyerbélázás fogalmát gondolom nem ismered.

2010. dec. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Huh, az előttem szólóval, de egyet értek, ez jó volt :) Nem szeretem a Fideszt védeni, de a baloldali médiának tényleg van egy ilyen tulajdonsága.. xD
2010. dec. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!