Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig tűrjük a megaláztatást...

Meddig tűrjük a megaláztatást és az egyre nagyobb nyomoruságot ami országunkban uralkodik? Mikor lesz itt rend? Mikor érjük utól a nyugati életszínvonalat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 18:20
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Szerintem talán 100 év múlva talán ott leszünk mint auasztria,feltéve ha még a cigányokon ép eszü ember marad ebben az országban.....
2010. dec. 29. 18:21
 2/20 anonim ***** válasza:
Nincs nyomorúság az országban. A jólét pedig nem természetes állapot
2010. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Majd akkor lesz nálunk jóság, ha végre rájövünk, hogy magunkkal kellene törődnünk mások kiszolgálása helyett.
2010. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Majd akkor lesz nálunk jóság, ha végre rájövünk, hogy magunkkal kellene törődnünk mások kiszolgálása helyett.



Hát kb igen!Én is így gondolom.

2010. dec. 29. 18:43
 5/20 A kérdező kommentje:
Amig mi keresünk 80-90 ezer ftot ő keress 300-400 ezer ft-ot és ugyanolyan árak mellett.A hitelek miatt az embereket a nyomorba taszitják.Akkor te nem itt élsz,vagy befőttes üvegben élsz haver.
2010. dec. 29. 18:59
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Más ember éli az életét, te meg itt siránkozol. Miért nem mész külföldre ha ilyen szar az ország szerinted? Lehetőség megvan. Ahelyett, hogy itt siránkozol, kezdj valamit magaddal.
2010. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%

Tudod, itt a legtöbb válaszadó jómódban él (az országhoz képest). Nyomorúság azért még épp nincs, de tény, hogy sok gyerek nélkülöz és csúsznak lefelé a családok.

Itt egy link, hirdesd. Én leginkább a gyerekeket sajnálom ők nem tehetnek semmiről. Akiben meg nincs együttérzés az minek ír ilyen oldalakra.


[link]

2010. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Elég nagy arcod van kérdező! De azért válaszolnék a kérdésedre! Magyarország szerintem mindig le lesz maradva a nyugathoz képest, persze ez csak az én véleményem. Itt "keleten" mindig fáziskésésben vagyunk a többiekhez képest. Miután a nyugat átváltott ipari berendezkedésre, mi még mindig agrár ország voltunk. Így volt amikor a nyugat az iparról a szolgáltatóiparra váltott. Az viszont tény, hogy Magyarországon tervgazdálkodás volt egészen a rendszerváltozásig, Ausztriában meg nem. Ott volt ideje kiforrnia a kapitalizmusnak. Itt meg gyakorlatilag 20 éve bontogatja a szárnyait és a privatizáció is elég szerencsétlenül ment végbe. Itt semmilyen nagytőkés nincs, mármint olyan aki multit csinálna és az hozná haza a pénzt. Az osztákoknak van. Mit is akarunk akkor? Nézd meg az egy főre jutó GDP-t! 35. vagyunk a 164-ből. Máshol éheznek!

[link]

2010. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

ma 19:25


Ok lehet igazad van.De ezek csak számok!Persze albániához képest itt kánaán van.De én a mércét mindig a környező országokhoz igazittom.Mondjuk ott vannak a csehek 35. helyen,miközben jópár éve jobban álltunk mint ők.Ezt az egészett szerintem nem lehet egy ilyen táblázattal elintézni.De viszont élhetnénk fényévekkel jobban,ha nem is úgy mint ausztria,de mondjuk mint slovenia.

2010. dec. 29. 19:35
 10/20 A kérdező kommentje:
Ha nincs az elmúlt 8 év,akkor ott lehetnénk a 30.hely környékén,plussz a válság,amiről igaz mi nem tehetünk,de az még odavágott az amugyis érzékeny gazdaságunknak.
2010. dec. 29. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!