Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vannak háttértől függetl...

Miért vannak háttértől függetlenül minden magyar állampolgárnak azonos politikai jogai?

Figyelt kérdés

Szerintem ez nagy butaság, mert Magyarország nem olyan, mint a civilizált, Nyugat-Európai országok, hanem it félelmetesen nagy különbségek vannak a különböző embercsoportok között, ezáltal lehetővé válhat, hogy a síkhülyék az ország vezetésére alkalmatlan politikai döntéseket hozzanak, az értelmes emberek meg háttérbe szorulnak.


Szerintem ez a rendszer kéne:


Érettségi nélküli ember nem szavazhat.

Nem Magyarországon született és felnőtt magyar állampolgár nem szavazhat.

Katona nem szavazhat.

Felnőttkorba ért, de még szüleivel lakó ember nem szavazhat.

Háztartásbeli nem szavazhat.

Nyugdíjas nem szavazhat.

Történelemtanár nem szavazhat.

Egyházi személy nem szavazhat.

Nagyrészt önellátásból élő őstermelő nem szavazhat.


Politológiát végzett hallgatók szavazata a saját kategóriájukban kétszer annyit ér.


Szavazati kategóriák:

Budapestiek szavazata 1 szavazatot ér.

Budapesten kívüli nagyvárosiak szavazata Nyugat-Magyarországon 0,75 szavazatot, Kelet-Magyarországon 0,5 szavazatot ér.

Budapesten kívüli kisvárosiak szavazata Nyugat-Magyarországon 0,5 szavazatot, Kelet-Magyarországon 0,25 szavazatot ér.

Falusiak szavazata Nyugat-Magyarországon 0,25, Kelet-Magyarországon 0,12 szavazatot ér.


2010. dec. 31. 16:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
öööö....ezt komolyan írtad?:D Hány éves vagy, ha szabad tudni?:)
2010. dec. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
És mindenki csak arra szavazhat természetesen, aki te vagy. Buta vagy édes fiam, mint a főőőőd!
2010. dec. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen vakparasztok pedig, mint te, nem vehetnek levegőt.


Ezt mégis hogy gondolod? A te seggedből süt a nap? Vagy politológus vagy? Bruhhahhhahahhaaahha... :)


Köszi, neked is BUÉK.

2010. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire provokatív kérdéssel még nem találkoztam itt a gyk-n. Svájcban sem mindenki egyformán iskolázott, de mégsincs ott sem ilyen diszkrimináció, amire te ennyire vágysz.
2010. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

Az elején még azt hittem, hogy komolyan gondolja, amit leír, de aztán rájöttem, hogy csak megviccelt minket szilveszter alkalmából.


Indított egy hülye kérdéssel, amire iróniával válaszolt saját maga. Nem hülye gyerek ez, csak ti nem vagytok elég okosak ehhez a szinthez.

2010. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Április elseje van vagy mi?
2010. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

És akkor ki szavazhat?

Elég lenne egy olyan rendszer, hogy mondjuk 95-ös IQ alatt senki nem szavazhat. Felette pedig igen.

2010. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Második 16:11-es! Majdnem eltaláltad!


Valójában csak azt akartam lemérni, hogy mennyire utálják itt a budapestieket!

2010. dec. 31. 16:13
 9/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a történelemtanárnál nem is mentem inkább tovább :D LOL
2010. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
És a politikusok kitelepítésére lehet szavazni?
2010. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!