Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek mi jut eszébe először a...

Kinek mi jut eszébe először a "Tartalomfelügyeleti főosztály"-ról?

Figyelt kérdés
Ez a médiahatóság egyik jól fizetett osztálya...Nekem a CENZOR az, ami először eszembe jut. Lehet cáfolni.
2011. jan. 1. 06:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ja igen, a link, hogy tényleg létezik:


[link]


Legelső sor, az iktatószámtól balra.

2011. jan. 1. 06:17
 2/14 A kérdező kommentje:

És egy további link, csakhogy a fidesz-fanok szembesüljenek a realitással:


[link]

2011. jan. 1. 06:23
 3/14 A kérdező kommentje:

A tilos rádió válaszára adott válasz:

„Nem kell vizsgálni a kiskorúakra gyakorolt TÉNYLEGES hatásokat, vagy azt, hogy hány kiskorú hallgathatta a műsorszámot, mert a törvénysértés már azzal megvalósul, ha fennáll a LEHETŐSÉGE annak, hogy a kiskorúak fejlődésére az adott műsor káros hatást gyakorol”


Ezek után lehet még Boldog Új Évet kívánni?

2011. jan. 1. 06:47
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Számomra eddig is egyértelmű volt,hogy a Hatóság cenzurázni fog mindent,ami neki nem tetszik!

Nem szoktam hallgatni a Tilos-rádiót, a számot sem ismerem. Állítólag trágár szavak vannak benne.

Elítélem a trágár beszédet, de: ezen az alapon sok egyéb énekszámot vagy műsort bekellene tiltani. Pl. Fábry is igen szépen tud trágár szavakat mondani. De lehetne még a sort folytatni.

Ami a kiskorúak védelmét illeti: a szülő kötelesség odafigyelni,hogy mit enged meg a gyerekének! Ettől durvább,erkölcsrombolóbb dolgokat is talál pl. a neten.

Másrészt,tapasztalatom szerint nagyon sok családban szokás a folyamatos káromkodás,ezért káromkodik annyi gyerek az iskolában is. Ezt hogyan akarja megszüntetni a Fidesz-guruasszony?

Most még csak a trágár beszédet kifogásolják,de később már mindent,ami a Fidesznek nem tetszik.

Erről szól a média-törvény!

2011. jan. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Ezzel a "cenzúrával" leginkább a viva tv-n szocializálódott tinik nem értenek egyet.
2011. jan. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem csak az épelméjűek nem értenek egyet és nem tiniség függvénye.
2011. jan. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%

teljesen egyetértek a döntéssel, az arra adott válasz pedig szégyen, hogy egy rádió ezt felvállalja.


nem értem miért kell a sz*rhoz ragaszkodni.


a linkelt dokumentumból csak egy dolgot emelnék ki:

"...ám az idegen nyelvű felvételek prozódiáit nem elemeztük, fordítottuk..."

egy magára valamennyire is igényes rádió nem ad le olyat amiről nem tudja, hogy mi az (ezt megcsinálni szégyen, mentegetőzni vele meg hát....).


A kiemelt számok peig valóban botrányosak, a hallgatók nyelvtudásának pedig semmi köze a dologhoz.

2011. jan. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Látom a rohamtinik már pontozgatnak.
2011. jan. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Dolores Umbridge jut eszembe...
2011. jan. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ennyi sok barmot -.-'

A linkek arra szolgáltak, hogy lássátok hogyan "dolgozik" ez az osztály. Ne Vivázzatok, mert még a hideg is kiráz attól a szenny adótól. Rosszabb, mint a HírTv.


"A Tilos Rádiót a Tilos Kulturális Alapítvány üzemelteti, aminek tulajdonosai a műsorkészítők és azok az aktív segítők, akik nemcsak munkájukkal, de havi rendszerességgel fizetett tagdíjukkal is hozzájárulnak a Tilos Rádió függetlenségének megtartásához"


Szerintetek mennyi kapacitásuk van vizsgálgatni a zeneszöveget? A válaszban is megírták, hogy a karácsonyi ünnepek alatt plusz munkát kaptak a médiahatóságtól. Egyébként sem értem, hogy miért baj az, ha valaki csak a zeneiséget, a ritmust, a szólamot, stb. figyeli egy számnál, és nem a szöveget. A zene nem egy politikai műsor, amin elalszol. A zenét élvezni kell, nem analizálgatni.

2011. jan. 1. 15:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!