Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fontos a holokauszt-taga...

Miért fontos a holokauszt-tagadóknak a tagadás? Ők nem azt szeretnék ha a holokauszt megtörtént volna?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 04:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%

Nagyon jó a kérdés!


Vannak, akik azt tagadják, hogy bűn, vannak, akik azt, hogy megtörtént.

Aki a bűnt tagadja, beteg. Aki az esetet tagadja, hazudik, vagy nagyon átverték.

A holokauszttagadók nem igazán egységesek a holokauszt megítélésében. A Hitleri vezetés iránti szimpátiában annál inkább. A tagadás mögött gyakran ott húzódik az akkori vezetés iránt érzett szimpátia. Van aki azért szimpatizál velük, mert megtörtént, ezért tagadja a bűnösségüket, és van, aki azért szimpatizál velük, mert nem tudja mi történt, és ezért tagadja a bűnösségüket.

A lényeg, hogy ezek nagyon korcs emberek. A társadalom söpredéke. Közéleti szerepet ne vállalhassanak, mert azzal sértik mások alapjogait! Véleményüket kifejthessék! Jogaikban ne korlátozzuk őket! Mi meg maradjunk demokraták!

2011. jan. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon jó válasz! :)
2011. jan. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

Miert fontos a holokauszt-hivonek napi szinten megemlekezni errol a szornyusegrol, kozben lekorcsozozni , nacizni, antiszemitazni a masik tabort?


En nem hiszek a holokausztban. Szerintem az lenne a jo, ha szabad vitat lehetne rendezni, holokauszt-tortenesz es egy revizionista kozott.

En pl nem csodalom, hogy mostmar 3evet is lehet kapni. Ezelott is kirughattak vagy barmi, ha tagadni merted a holokausztot.

Egyebkent az a legvicesebb, hogy azt mondtak a torvenykeszitok: "aki tagadja a holokausztot, az egy masikat akar"

akkor a zsido tagadok a sajat halalukat akarjak??:D

2011. jan. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

és aki lesz@rja

és se megemlékezni nem akar

és unja a hittérítő beszédeket

és az állandó cirkuszt

és az állandó antiszemitázást

és azt hogy állandóan az antiszemitizmus mögé bújnak egyesek

és aki látja a holokauszt körüli ellentmondásokat

vagy azt gondolja oké volt de ne találják már azt is ki hogy E.T. is ott ölték meg (durva példa)



na azokkal mi van?

2011. jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

Az izraeli vagyok


Az is egy kamu, hogy van zsido aki "tagadja" a holokauszt.

A napi szinten valo NYILVANOS megemlekezesrol pedig eppen ti, a tagadok gondoskodtok. Nekem nem kell a nyilvanos beszed, mert - sajnos - az emlek a zsigereimben el, pedig en magam akkor meg csak terve sem voltam veve.

2011. jan. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

"Miért fontos a holokauszt-tagadóknak a tagadás?"


Közismert idézet egy amerikai újnáci párttól: "A holokausztrevizionizmus célja, hogy a nemzetiszocializmus ismét elfogadható politikai lehetőséggé váljon".


Magyarul azért tagadják a holokausztot a nácik, hogy ezzel a nácizmust elfogadhatóvá tegyék, ami pedig többek között arra kell nekik, hogy végrehajtsák (ezúttal már 100%-ig) a holokausztot. Így már logikus.


Az esetek 95%-ában azonban a holotagadók nem igazi nácik, hanem divatosan "lázadó" tizenévesek. Jelenleg az a lázadó, aki náci, ezért ők nácik, mert az hű de eredeti. Továbbá mivel a holo.tagadás tilos, ezért tagadják a holo.-t, mert ettől nagyon bátor lázadók lesznek. Szóval az esetek többségében nem nácizmus, hanem pattanásos tizenévesek kamaszkori fejlődéspszichológiai nehézségei vannak a háttérben.


Aki régebb óta használja a gyk-t, az emlékezhet rá, hogy mekkora divat volt 2008-ban és 2009-ben a zsidózás és cigányozás. Azóta jelentősen visszaesett, gondolom, mióta a Jobbik parlamenti párt és a "fennálló rendszer" része, azóta már nem elég lázadó. Tavaly őszre már egészen kiment a divatból a zsidó/cigány/holotagadó/újnáci téma. Ez törvényszerű, a fiatalok mindig lázadnak valami ellen, de néhány évente témát váltanak. Valószínű, hogy pár év múlva kommunista és anarchista fiatalok fogják lökni a hülyeségeiket az interneten.

2011. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Napi szinten megemlékezni? o.O ez baromság! úgy van, ahogy az izraeli mondta: ti többet foglalkoztok vele, mint a zsidók!

Amúgy 52-es teóriájával egyetértek! Most komolyan ennyire mosdatni kell a szerecsent?

"Én nem hiszek a holokausztban" ki mondta hogy higgyél benne? Más dolog megérteni és elismerni valamit és más dolog kompletten hazugnak nézni mindenkit, aki úgy tartja, hogy volt holokauszt!

2011. jan. 4. 16:36
 8/16 anonim ***** válasza:

"ti többet foglalkoztok vele, mint a zsidók"


ma sem a revizionisták írták ki a napi holokauszt kérdést.


"Ők nem azt szeretnék ha a holokauszt megtörtént volna"


Lehet, de attól nem fog megtörténni. Ha most valaki elkezdi híresztelni, hogy ingyen van a sör, és mindenhol ezt reklámozza, attól még nem lesz ingyen.


Egyébként 10.000 érv van a holokauszt mellett, meg ellen is. Kezd olyan lenni mint egy vallás. Ez a holokauszt-büntető törvény pedig az inkvizícióra emlékeztet.


Nekem igazából egy olyan kérdésem lenne amire még semmilyen választ nem kaptam. Ha a nácik a "hosszú kések éjszakája" alkalmával felszámolták az SA teljes vezérkarát 1 éjszaka alatt, akkor hogy lehet, hogy utána 11 éven keresztül nem sikerült kiirtani a teljes zsidóságot Európából? Ha a kiirtás volt a céljuk, akkor miért adtak enni a foglyoknak, és miért dolgoztatták őket? Ha a termelés volt a cél, akkor amikor már nyomultak előre az oroszok, miért nem ölték meg a táborban lévőket?



Ui: nekem nem jön be ez a "lehet lepontozni" szöveg, ezért ha nem értesz egyet, lehet vitatkozni.

2011. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az izraeli vagyok


En tenyleg nem ertek a holokauszthoz azon tul, mint amit a nagyszuleim es ismeroseim rola meseltek, meg amit a megemlekezes napjan latok a TV-ben, ezert nem tudok pontosan valaszolni a kerdesedre.


Remlik azonban, hogy hallottam a temarol egy beszelgetest, ami arrol szolt, hogy a nemetek tobb modszerrel kiserleteztek, hogy hogyan lehetne gyorsitani a folyamatot. Egy ember meggyilkolasa, eltemetese idobe, embermunkaba kerul, es igy penzbe. Az volt a cel, hogy minel olcsobban "oldjak meg a problemat."

Tetelezzuk fel, hogy golyoval lovik le az embereket. Vegyunk egy 60 fos csoportot. Meg kell asatni a tomegsirt. Gondolj bele, hogy mekkora godrot kell asni 60 embernek (kb ket iskola-osztalynyi gyerek). Ha az aldozatokkal asatod is a godrot, es mindegyiknek adsz egy asot, akkor is legalabb egy ora. Most kell jonnie legalabb 100 katonanak, akik ugyelnek, hogy nehogy szokjenek, es akik felallitjak oket a sir melle es gyilkolnak(ha kevesebb a katona, akkor tobb sorozatban kell vegrehajtani) Utana a godrot be kell hantolni.

Akarhogy is nezem, 60 ember meggyilkolasa legalabb 2 ora es 100 katona "munkaja". (Az osszegyujtesrol es a helyszinre szallitasrol meg nem is beszeltem).

Ez egy muszakban 240 gyilkossag. 3 muszakban napi 720.

Ha 3 es fel evig "dolgoznak", akkor kb 1000 "taranszport", 720 000 ember.

A vilag zsido lakossaga akkor kb 20 000 000 volt.

Ezert allitottak fel a gazkamrakat es a halott egeto kemenceket.

2011. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja, es nem ertem, hogy hogyan jott ki neked a 11 eves szam.
2011. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!