Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Magyarország a világ legkockázatosabb adósai között van?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 10. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez neked újdonság? Hol éltél te mostanában??? Kellett nekünk eszetlenül hiteleket felvenni, adósságot növelni...
2011. jan. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Én föl nem vettem egy fillért sem.
2011. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Én se vetem fel egy fillért se, de ahogy te, én is adós vagyok.
2011. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk=az országnak. Mi választottuk meg, illetve mi nem voltunk elegen, hogy valóban "takarodj" legyen.
2011. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Dymo ***** válasza:
61%
elmehetnek a 'csába,mégis mire fel vagyunk a legrosszabbak között? államcsőd nem fenyeget,a hitelek mindig időben voltak törlesztve,akkor meg mire fel??
2011. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:22


Nem tetszenek a "londoni elemzőknek" a különadók és az, hogy Mo. nem akar az IMF-től hitelt felvenni. Ezért próbálnak nyomást gyakorolni az országra. Még néhány hónapig játszhatják ezt, mert az "elemzések" nem kerülhetnek tetszőleges távolságba a valóságtól, hiszen az lerombolja az "elemzők" tekintélyét. A CMA ugyanolyan "komoly" társaság, mint a hitelminősítők.

2011. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát Dübörgött a gazdaság Gyurcsányéknak lassan 5 éve ....meglátszik
2011. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
A Fidesznek ebben ugyanúgy benne van a keze, mint az MSZP-nek. És szégyen, hogy vannak, akik még mindig szavaznak a régiekre.
2011. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a "vezetés" is a legkockázatosabb Magyarországon.
2011. jan. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!