Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kommunizmus vagy a nácizmus...

A kommunizmus vagy a nácizmus az undorítóbb?

Figyelt kérdés
A véleményetekre vagyok kíváncsi, tudom mindkettő rosssz de kérlek azt mondjátok hogy szerintetek melyik a LEGROSSZAB! Ha van kedvetek indokoljátok is
2011. jan. 11. 15:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 A kérdező kommentje:
*Legrosszabb elnézést
2011. jan. 11. 16:01
 2/72 anonim ***** válasza:
31%
Az én szememben nincs különbség a kettő között, mindkettő nyomorba taszította ezt az országot, amiből mind a mai napig nem tudunk kitörni.
2011. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
46%

"Az én szememben nincs különbség a kettő között, mindkettő nyomorba taszította ezt az országot, amiből mind a mai napig nem tudunk kitörni."


Szerintem a mai rendszerben vagyunk a legjobban nyomorba döntve, az említett rendszerekben legalább volt munkalehetőség, nem fordulhatott elő, hogy valaki annak ellenére se kapjon munkát, hogy van képzettsége. Lehet, hogy kevés volt, de volt.

Ma azok élhetnek jól, akik megfelelnek a kapitalista kizsákmányolás elveinek. Nem építő társadalom ez, romboláson alapul.

De a nácizmust választom, mert nem volt ideje kiteljesedni, így nem mutatott fel semmi tartós eredményt.

2011. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 A kérdező kommentje:
Utolsó: mármint azt választod a rosszabbnak?
2011. jan. 11. 16:08
 5/72 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem egyik sem undorító. A nácizmus megtisztít a kommunizmus meg megélhetést biztosít. Mindkettő nemes eszme, legocsmányabb a kapitalizmus.
2011. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
90%

"Az én szememben nincs különbség a kettő között, mindkettő nyomorba taszította ezt az országot, amiből mind a mai napig nem tudunk kitörni."


Ezt az országot épp a mai rendszer taszította nyomorba. Míg ennek nem lesz vége nem is fogsz kitörni.

2011. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:
Nem akarok bele kötni mert tényleg a véleményetekre vagyok kíváncsi bár ez az utóbbi elég érdekesen hangzott
2011. jan. 11. 16:12
 8/72 Dymo ***** válasza:
12%
nácizmus a rosszabb
2011. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
80%

Kedves elso!


Meseld mar el nekem, mikor voltak az orszag vezetoi nacik?

2011. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
86%
olyan hogy kommunizumus csak a mesében létezik,a valóságban nem igazán
2011. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!