Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Kuruc. Info...

Szerintetek a Kuruc. Info weboldal a Magyarokért és a Magyarság mellett van?

Figyelt kérdés

Szerintem nem!!!

Küldtem nekik egy érdekes olvasói levelet amit persze nem adtak le.Ebből is látszik hogy végeredményben szinte minden fajt gyűlölnek,legyen az Zsidó,Magyar,vagy cigány,vagy bárki...Ami igazán fontos arról hallgatnak..Íme a levél:

Ez a levél egy utolsó felkiáltás a magyar embereknek a magyarság végéről!



Sokat lehet olvasni zsidókról a tetteikről,a cigányságról és tetteikről.


De éppen a lényeg marad az emberek elől ez által rejtve!


Szerintem nem ezzel kell főleg foglalkozni, hanem az alábbi dolgokkal:



Magyarországon már nincsenek munkahelyek.


Ha az ember elkezd állást keresni bizony meghökken, mert a több ezer állás amit

az interneten vagy az újságokban hirdetnek bizony 98%.-ban hamis, azaz állásról szó sincs.


Különböző hamis, tartalom nélküli weboldalakra irányítsák át az érdeklődőket.


A másik bevett szokás: Küld el a részletes önéletrajzodat fényképpel és értesítünk.


(Ez utóbbi számos adatvédelmi visszaélésre ad lehetőséget, tekintettel arra, hogy a legtöbb hirdető valami láthatólag is gagyi e-mail címet tesz fel a hirdetésbe…)


Most aztán az összeesküvés elméletgyártók örülhetnek, mivel ki tudja, ki tesz fel hirdetéseket? Talán az állam?!


Mindenesetre mikor arról van szó, hogy „csak” Magyarország lakosainak 11-12% munkanélküli és a többiek dolgoznak, bizony nagyot hazudnak a „tényeket” mondók…



A másik égető problémás látásmód:


„A nyugdíjasokat mi tartjuk el a fiatalok..” Gondolkodásmód…


Ez úgy, ahogy van hülyeség! A nyugdíjas, ha elérte, hogy nyugdíjat kapjon és nem halt meg még, akkor az azt jelenti, hogy az életét végig dolgozta (akkor még lehetet dolgozni) és az államnak befizette a Tb és járulékait, amiből aztán valamennyit nyugdíjként visszakap.


Az hogy az állam esetleg „elverte” a munkás befizetett járulékait és nincs miből nyugdíjat fizetni, szerintem nem a nyugdíjas tehet. Nem?



Mivel az emberek több mint a fele Magyarországon bedőlt a „vegyünk fel hitelt mindenre” szlogenű csendes megszállást biztosító, bankok és az őket irányító személyek spekulációjába,


Magyarországnak vége van!



A házak, amikben az emberek élnek, az autók nagy része, az egyéb ingó tárgyak már a külföldi érdekeltségű és nemzetiségű emberek kezében vannak.


Igaz, a mostani kormánynak köszönhetően még átmenetileg a hitelt felvevők még használhatják a tárgyakat egy kis ideig. Aztán meg mi lesz?


Több mint a fél Magyarország lakosai hajléktalanok lesznek?


Szerintem IGEN!!!



Mivel munkahelyek nincsenek,a kis cégeknek végük van,a felvett hiteleket lehetetlen törleszteni,megszűnt a „középréteg” akik a gazdaságot fenntartották,ezáltal összeomlott a gazdaság!



Persze a média nem ezt sugallja… Azt sugallják, minden rendben jó lét van… De hol???



A demokráciának is vége lesz januártól teljesen, hála a média törvénynek!


Siralmas idők jönnek Magyarországra és a lakosaira.


Miután feloldják a kilakoltatási moratóriumot majd, hirtelen nagy baj lesz…


Az ingatlan piac (már ami még maradt belőle) összeomlik.


Soha nem látott módon emberek ezrei kerülnek az utcára hajléktalanként…



Ez nem utópia, ez nem egy rossz rálátás az egészre, ez tény!!!


A Magyar kormánynak egy lehetősége marad megmenteni a Magyarságot!


Az a lehetőség, ha felismerik a „csendes külföldi megszállás tényét” és elküldik a bankokat „melegebb éghajlatra” tehát a bankokat az országunkból száműzik a Multi cégekkel együtt!!!


Mikor bejöttek a Multi cégek a bevásárló központok, abban a pillanatban a „maszek” egyéni kisebb boltoknak vége lett!!! Ahogyan a gazdaságunknak is.


A magyar ember a pénzét így a külföldieknek adja, akik a pénzt kiviszik az országból.


Így nem lesz gazdasági fejlődés, nem is lehet, csak akkor, ha a pénz a Magyarok kezében marad, és ez által megindul újra a gazdaság körforgása.



Persze az Orbán Viktor által vezetett kormánynak ez esze ágában sincs!!!


Ezért jön el a nyomor a népre.


Ha viszont a nép éhen hal, az ország összeomlik…


Így aztán mindegy lesz hogy cigány vagy magyar nemzetiségű az ember,közösen halunk éhen vagy fagyunk meg a szabad ég alatt…


2011. jan. 14. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is írtam nekik. le sem fosták.
2011. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen leközlöm honlapomon az észrevételeid, amennyiben szeretnéd ezeket megosztani a nyilvánossággal.
2011. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Régebben odatévedtem egy linken, hatalmasat nevettem, minden haláleset, ahol loptak/késeltek/verekedtek, vagy bárkivel bármi történt, biztos forrásból tudták, hogy kissebségben élő népcsoport a felelős. Ha valami történt a gazdasággal, akkor pedig vagy politikus tehet róla, vagy zsidó. Persze a Magyarok soha, nem ők vették fel a hitelt, áldozatok csupán.
2011. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A diagnózisoddal mindenben egyetértek, de nincs benne semmi különös, amit más ne tud(hat)na. Az ajánlott terápia pedig, vagyis, hogy űzzük el a multikat és attól kezdve minden jó lesz, eléggé primitív. Szerintem még a kurucinfó sem gondolja így. Egy szóval nem elég átütő, nem piacképes az írásod.


A másik gond vele kuruc szempontból, hogy nem vág a profiljukba. Ez a honlap lényegében a cigányok és a zsidók elítélésére, leleplezésére specializálódott, ebből él. Bármiről is ír vagy tudósít, mindig ide lyukad ki. Ha te azonosulsz ezzel a tematikával, akkor jó, akkor lehet helyed a kuruc táborban, akár csak olvasóként, akár esetleg beíróként is, egyébként nem. Ha nem azonosulsz, tudod, el lehet menni...

2011. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elgurult a tabletta.
2011. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!