Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi nem tetszik vagy tetszik a...

Mi nem tetszik vagy tetszik a Jobbikban?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok. Nem titkolom, hogy jobbikos vagyok, és főként az érdekelne, mi nem tetszik más pártra szavazóknak ebben a pártban. Érdekelne a véleményetek.

Csak rövid, egyszerű, értelmes válaszokat várok. :)


2011. jan. 31. 21:11
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
32%
Nekem tetszik a Jobbik programának 95%-a,de a maradék 5% pontosan érint,és negatív irányba!Ha engem közvetlenül nem,akkor a gyerekeimet.És ezért nem vagyok biztos a jóságban,de a jegjobbnak tartom!
2011. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
13%
Fidesz!
2011. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
56%
Nálam is nagyjából ez az arány. De a nemtetsző részek elenyésző arányuk miatt nem is zavarnak.
2011. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
És konkrétan melyek ezek a negatívumok? :O
2011. jan. 31. 21:21
 5/41 anonim ***** válasza:
61%

Nekem az esetek 99%-ában nem a Jobbikkal, hanem az elvakult Jobbikosokkal van bajom.

Magát a párttal és tagjaival szemben nincs erősebb ellenérzésem, mint bármely mással szemben. A legnagyobb problémám velük az, hogy folyton szapulják a többieket, de ez minden magyar pártról elmondható.

A szimpatizánsaikkal pedig az a bajom, hogy sokuk annyira isteníti a "saját" pártját, hogy már-már "antimagyarnak" titulálja azt, aki nem hajbókol eszetlenül a Jobbiknak és még ők mondják, hogy nyissuk fel végre a szemünket.

2011. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Értem, mire gondolsz, köszönöm a válaszod. :)
2011. jan. 31. 21:27
 7/41 anonim ***** válasza:
12%
Pl.antiszemita párt!
2011. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Ezzel vitatkoznék, nem értek vele egyet, de természetesen a te véleményed is megköszönöm.
2011. jan. 31. 21:30
 9/41 A kérdező kommentje:
Nos igen, ez igaz, az illető valószínűleg nem nagyon olvasott vagy hallgatott utána a dolgoknak. Mindegy, ez is egy vélemény... Próbáljunk ne vitát szítani.
2011. jan. 31. 21:33
 10/41 anonim válasza:
72%
Leginkább magukkal a jobbikosokkal van bajom, tudom, hogy biztos van sok normális, de majd' minden jobbikos akit ismerek agresszív, és az irtsunk ki mindenkit aki nem ősmagyar állásponton van. Nem hiszem, hogy túl reprezentatív lenne ez a minta (legalábbis remélem, hogy nem az), de én ezt látom és ez nem túl vonzó számomra.
2011. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!