Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól értem, a vörösiszap...

Jól értem, a vörösiszap katasztrófás adományokból cigányközpont meg múzeum lesz?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen úgy önmagában sem a múzeummal, sem a roma kulturális központtal semmi bajom, de

a kármentésre adott önkéntes adományokat ilyenekre fordítani akkora

pofátlanság, amekkorát még a Fideszből sem néztem ki.


Itt adományt adtak emberek embereknek, állam bácsi pedig vállalta hogy összegyűjti. Nem adóról vagy egyéb kötelező járulékról van szó. Hogy lesz ebből cigányközpont? Vagy akkor most mondhatom, hogy akkor kérem vissza, cigánycenterre nem adakozom?


2011. febr. 10. 22:32
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Bocsi, a link lemaradt:

[link]

2011. febr. 10. 22:33
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Ez szép.Sokaknak meg a bedőlt hitelü családok megsegitése miatt habzik a szája.Hát akkor inkább azoknak.......
2011. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Várjál: Devecseren? Ott már minek építenek bármit is? Az a terület megsemmisült!

Amúgy nem helyeslem én sem, ameddig a létbiztonságuk nincs megoldva a károsultaknak, addig nem ilyesmire kell költeni!

2011. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
7%
Cigányozás helyett inkább értenéd meg a választ. Fel sem fogtad belőle csak amit fel akartál. Olvasd még el a linket párszor.
2011. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:59

Ez most kinek szólt?

2011. febr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
A kérdezőnek.
2011. febr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A múzeum az aztán nagyon fontos ilyenkor,fasza.
2011. febr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Kedves 22:59-es,

én elolvastam. Azért írtam ki a kérdést. Most próbáld meg te is elolvasni, hátha sikerül!

2011. febr. 11. 00:04
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól érted. Akinek esze volt, nem adakozott igy, inkább odament segiteni, meg konkrétan oda adta, ahová kellett...
2011. febr. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
12%
Rendben, nem vitatkozom. Annyit nem ér meg nekem. Én másként értelmezem egy kicsit, ennyi. Ez is csak egy újabb lehetőség a Fideszbe belerúgni egyet. Ehhez amúgy is nagyon ért a legtöbb fórumozó.
2011. febr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!