Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar családos emberek is...

Magyar családos emberek is kaphatnak ingyen lakást?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mi alapján osztogatnak az önkormányzatok ingyen, felújított vagy teljesen új lakásokat. Milyen feltételeknek kell megfelelni?
2011. ápr. 13. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Általában nem. De volt egypár település, pl. Tápszentmiklós, ahol csak az volt a megkötés tudtommal, hogy a gyerkőcöket a helyi iskolába/óvodába kell beíratni.
2011. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Budaörsön osztottak ki néhány lakást mostanában. Szerintetek érdemes panaszt tenni, ha ezeket egytől egyig romáknak osztják ki? Hova lehet fordulni? Magyarországon született és élő magyar ember miért nem élvez előnyöket?
2011. ápr. 13. 20:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs egy rakás, vagy sérült gyereked, esélyed sincs tanácsi lakásra.
2011. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Senkinek nem kellene ingyen lakást adni. Én aki közel 200 ezer forint adót fizetek havonta ezt felháborítónak tartom. Az utak állapotára kellene fordítani ezeket a pénzeket és nemesebb célokra felhasználni, pl. beteg gyerekek, kórházak, iskolák, állatmenhelyek, stb. megsegítésére, nem pedig semmirekellők részére fordítani.
2011. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

"Senkinek nem kellene ingyen lakást adni. Én aki közel 200 ezer forint adót fizetek havonta ezt felháborítónak tartom. Az utak állapotára kellene fordítani ezeket a pénzeket és nemesebb célokra felhasználni, pl. beteg gyerekek, kórházak, iskolák, állatmenhelyek, stb. megsegítésére, nem pedig semmirekellők részére fordítani."


Az állatmenhelyen kívül mindennel egyetértek.

2011. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem volt egy ismerősöm, akinek volt egy vak kislánya, ő 5 évre kapott egy két szobás tanácsi lakást. Min. bérrel, rezsivel rendelkezőt. Miután letelt az 5 év, elment, mert el kellett mennie albérletbe.
2011. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Mert az állatmenhelyekkel mi a gond? Magam is támogatok nem egyet az általam felsorolt intézményeken kívül.
2011. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem, mert szélsőliberális totalitarizmus van ebben az országban, a kisebbség diktatúrája. Cigány, drogos, zsidó, bu.zi... csak ezen mivoltokra csettintenek és nyílik ki a pénztárca.
2011. ápr. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
De érdekes, én egy drogos, homoszexuális cigány vagyok, mégsem kaptam ingyen lakást, ez hogy lehet? Panaszt fogok tenni...
2011. ápr. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Érdekelne, hogy mi alapján osztogatnak az önkormányzatok ingyen, felújított vagy teljesen új lakásokat. Milyen feltételeknek kell megfelelni?"


Ez engem is érdekelne, mert a családban már az összes cigány kapott lakást, mi meg 20 éve albérletbe élünk. Tényleg: mi a feltétel? Cigány identitásúnak kell nevelni a gyereket, és nem szabad dolgozni?

2011. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!