Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Adjanak választ arra hogyan...

Adjanak választ arra hogyan és mennyiért lehetett vagy lehet ma is lefizetni a bizottságot, ahol legalább öten vannak, hogy rokkantnak nyilvánítják?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 12:00
1 2
 11/13 doboszoli ***** válasza:

"Büdös a munka? Nem jó a mondatszerkezet."

Nagyon célratörő, meggyőző válaszok. Gratulálok.

Esetleg valami konkrétum, azon kívül, hogy "úgy hallottam"?

2011. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Esetleg valami konkrétum, azon kívül, hogy "úgy hallottam"?"


Oké DobosZoli! Megfogtál!

Tény hogy nem voltam ott, nem készítettem se kép- se hangfelvételt az ominózus leszázalékolásokról. De az is tény, hogy a környezetemben számos emberről tudok aki papíron munkaképtelen rokkantnyugdíjas, mellette meg frankó "jövedelemkiegészítést" szerez feketemunkából a "rokkantnyugdíja" mellé és nem napi egy-két órás munkát vállal feketén.

2011. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 doboszoli ***** válasza:

Biztos, hogy van ilyen, sőt biztos, hogy az átvizsgálás után is lesz.

Engem az "zavar", hogy úgy van beállítva, hogy ezen múlik az ország sorsa, minden rokkant csaló, és most Igazságos Orbán jól "odaüt ahova köll". Miközben...hagyjuk.

Az is nonszensz, hogy úgy kezdenek hozzá a "munka világába" történő visszavezetéshez, hagy ebből csak a világ adott, a munka nem.

Próbáltak az ismerettségi körödből munkát keresni úgy 50 év fölött? Ha igen, akkor ezekkel is beszélgess el.

Nagyon sokan, ebből a korosztályból mintegy ide (a rokkant

világba) menekültek a munkanélküliség megalázó, élhetetlen fenyegetettségétől.

Orvosi hasonlattal élve, nem biztos, hogy mindig az azonnali amputáció a legjobb megoldás.

2011. ápr. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!