Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Jobbik Magyaro...

Wwweee kérdése:

Mit gondoltok a Jobbik Magyarországért Mozgalomról?

Figyelt kérdés
Az év véleményem: Adjon az Isten...
2011. ápr. 14. 15:32
1 2 3 4 5
 1/43 Dick Esmen ***** válasza:
32%

[link]

Hazudnak.

2011. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
48%
Majmok. Ennyi a véleményem, tömören.
2011. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
31%
Csak két szóval tudnám őket jellemezni, amit ezen az oldalon írt be valaki róluk: egynyaras heccpárt!
2011. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
61%
Örülök, hogy vannak!!
2011. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
43%
A Jobbik tényleg egy olyan szervezet akar lenni, akik olyan ellenség ellen akarnak háborút vívni, akit a saját játékszabályai szerint, a saját eszközeivel nem lehet legyőzni. A Jobbik ennek ellenére megpróbálja és pont ez az, ami a bukását fogja okozni. A hanyatlása már megkezdődött egyébként, a szemfülesebbek már észre is vehették.
2011. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
41%
A lehető legjobb pártnak tartom, ami jelenleg a parlamentben van. A nézeteik nagy részével egyet értek, a magyar embert védik, jót akarnak azoknak, akik tisztességes, magyar, dolgos emberek. De egyesek még ezen is kivetni valót találnak... talán mert a 3 fenti jelző közül valamelyik nem illik rájuk. :D A nem jobbikosok 90%-a vagy csaló, vagy kisebbségi, vagy más vallású, vagy buta és azt sem tudja, mi is valójában az a Jobbik. A nem jobbikosok legalább fele a buta kategóriába tartozik, csak náciznak meg fasisztáznak össze-vissza, miközben azt sem tudják, mit jelentenek ezen kifejezések. Értelmiség...
2011. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
77%

Az egyetlen párt, ami meghallgatja a népet, az embereket. Rendszeresen fogadóórákat tartanak, maga Vona Gábor is járja az országot, épp egy ilyenre akarok elmenni a hónap végén. A jobbik.hu-n minden ilyen fogadóórát megtalálhattok, ha nem hiszitek.

Hozzáteszem, én nem látom a vesztét, mint egy feljebbi válaszoló. Már csak azért sem, mert biztos vagyok benne, hogy a Fidesz nagyon le fogja járatni saját magát az ország előtt - már akinek van egy csepp esze, az észreveszi, mit művelnek. Elképzelhető, hogy a cikluson belül még hallhatjuk a "takarodj Orbán" kifejezéseket is. Már csak az lenne az igazi poén azok után, ha ismét az MSZP-t juttatnák hatalomra a szavazók. Akkor már csak röhögni tudok ezen az egész országon, mennyire ostobák az emberek. 20 éve játsszák az MSZP-Fidesz-MSZP-Fidesz játékot. Egyeseknek bizonyára rendkívül izgalmas. Én azonban változást szeretnék.

2011. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
71%
Akkor nézd meg melyik párt választói között vannak a legnagyobb arányban az értelmiségiek. Egyet megsúgok, nem a Jobbik az.
2011. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
57%

Igen, tudom. Szerintem a Fidesz szavazói közt van a legtöbb értelmiségi. Szerintem az okai:


1. a tanárok is értelmiséginek számítanak, és a Fidesz nagyban támogatja a tanárokat (az összes volt gimis tanárom fideszes volt, nem véletlenül), a támogatás még az 1998-2002-es munkálataik alatt történt

2. a Fidesz a gazdagok pártja, ez egyértelmű... és általában az értelmiségiek szoktak gazdagok lenni, ők viszik anyagilag többre, ők töltenek be vezető szerepet stb. (persze kivétel mindig van)


De sok egyetemista a Jobbik mellett áll, akikből viszont a jövő értelmiségei lesznek. Hidd el, egyetemre járok, tudom. ;)

2011. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
40%

Ja, és valamit kifelejtettem. Az egyetemisták nem a fiatal, lázadó jellemük miatt állnak a Jobbik mellé, ez az egész az idősebbek butasága. Azért állunk a Jobbik mellé, mert elegünk van, hogy a szüleink, nagyszüleink már 20 éve 2 párt között vacilálnak, képtelenek a változtatásra, holott mi nagy változásokat szeretnénk, mert ebben az országban nem látjuk a jövőt. Ezért megy ki sok fiatal külföldre, és ha 2014-ben megint olyan rosszul dönt a nép, mint tavaly, én is megyek ki, amint lehet, éhezni és fázni nem maradok itt, akárhogy szeretem magát az országot. A szeretettől nem múlik el az éhség.

Emellett ott van az is, hogy egyetemistaként, bár független az ember és ez nagyon jó, de nagy részünknek anyagi gondjai vannak, a szülők alig tudnak támogatni, a diákmunkánál pedig nem fizetnek meg (400-450Ft-os órabérért kukát mosni meg a Tesco-ban robotolni), egy nappalis diák max 20-30ezret tud keresni egy hónapban úgy, hogy elvégez mellette egy normális szakot, bukdácsolás nélkül. Ráadásul, ha el is végzi valaki az egyetemet, hónapokig keresgélhet, mire valaki hajlandó felvenni pályakezdőként, nagyon nehéz munkát találni. Aztán, ha sikerül, 40-50 évig gürizhet úgy, hogy a fizetése felét elveszi az állam, ő meg tartson fenn egy házat, éljen egészségesen (nem tesco-s virslin élni), szüljön legalább 2-3 gyereket, őket is tisztességesen nevelje fel és mindezt havi 100 000 Ft-ból, mert a diplomásokat sem fizetik agyon, sőt abszolút nem becsülik meg a diplomásokat ebben az országban. Így kinek van kedve ittmaradni?! A Jobbik a mi egyetlen reményünk, hogy valaha jobb lehet.

2011. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!