Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Képíró Sándort 97 évesen kell...

Képíró Sándort 97 évesen kell bíróság elé vinni? Ez vicc!

Figyelt kérdés

Láttam hírekben, hogy pár fiatal (gondolom LMP) még "tüntetett is" az úr ellen. De most őszintén. 97 éves embert mért kell még meghurcolni ennyi évesen? Kinek lesz jobb vagy rosszabb? Szerencsétlen 97 évesen had élje már le az életét, amiből biztosan nincs sok már hátra. Lehet, hogy az újvidéki razziában részt vett, de volt rá 60 év, hogy elítéljék!


Én sajnálom szerencsétlen bácsit.


2011. máj. 5. 11:29
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Illetve ki a gyilkos? Róla nem bizonyították be, hogy ölt, de a sok meghurcolás illetve ez az egész miatt szerintem ebbe fog belehalni.
2011. máj. 5. 11:32
 2/25 anonim ***** válasza:
36%

Nézd a kor nem érdem, hanem állapot.

Aki bűnös annak bűnhődnie kell, ha ez 97 évesen is történik meg.

Mondok egy példát:

Ha valaki 97 évesen megöli az egyik családtagodat, akkor te úgy éreznéd, hogy nem érdemel börtönt?

2011. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%
Ha valóban bűnös akkor még jobban is járt, hogy csak ilyen idősen hurcolják meg, elvégre nyugodtan leélte a fiatal korát(amikor kijárt volna neki a bűntetés) most meg már szinte úgy is mindegy neki, hogy börtönben vagy idősek otthonában van.
2011. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nem bizonyították be, hogy ő személy szerint ölt-e tudtommal. Volt rá 60 év, hogy bebizonyítsák és elítéljék. Ez tudtommal nem történt meg, akkor mért most kell?


Ha valaki 95 évesen megöl valaki az tiszta sor, de itt maga az állítólagos bűntény az már 60 éve volt!

2011. máj. 5. 11:42
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Biszku Bélátval mi lesz? Kettős mérce!
2011. máj. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%
*Bélával
2011. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Nekem semmi bajom nincs az öreggel.
2011. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%

Engem is felháborít.

Azért tényleg túlzás, amit ezek a zsidók csinálnak. Aztán meg csodálkoznak, ha az emberek egy része utálja őket.

Félreértés ne essék, nekem semmi bajom nincs velük, de néha már tényleg gusztustalan amit csinálnak.

2011. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
25%

Délvidék visszafoglalásakor a magyar Prónay különítmény, és a csendőrség 40000 embert mészároltak le. Ennek a mészárlásnak volt részese Képíró szds is.

Ezt a mészárlást bosszulták meg a partizánok, mikor 20000 magyart gyilkoltak halomra. Ezek a cselekmények háborús bűntettek. A bíróság elé állítás figyelmeztetés, nincs elévülési idő a háborús bűntettekre.

2011. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
A holomítosz egy újabb csodálatos történetét olvashattuk az imént.
2011. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!