Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP mikor fogja Gyurcsány...

Az MSZP mikor fogja Gyurcsány Ferenc munkásságát megelégelni?

Figyelt kérdés

Szerintem egy egészségesebb politikai kultúra kialakításához szükség lenne egy normális, "európai" típusú baloldali pártra, mint ellensúly.

Gyurcsány Ferenc munkássága, sőt a puszta jelenléte is akadálya az MSZP-n belüli fejlődésnek, változásnak.

Miért nem értik meg, hogy ezekkel az önmagukat lejáratott, korrumpálódott figurákkal hosszabb távon szétverik maguk alatt a pártot?(Mégjobban)


2011. máj. 6. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Egyetértek, én a kivégzésem javasolnám, bár attól max csak a közhangulat lenne jobb.

Túl kéne már lépni ezen a baloldal-jobboldal dolgon.

2011. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Mármint nem a saját kivégzésemet csak elgépeltem :D
2011. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Mizantróp: kösz, ezen röhögök fél perce, egyj ó pillanatot szereztél :D Kivégzésem javasolnám :D:D:D
2011. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

az a helyzet, hogy Gyurcsány tovább lesz a politikában, mint az MSzP mostani nagykutyái. van egy halom ember, aki úgy gondolja, hogy Gyurcsány annak idején jó irányba indult el. ezek nagy valószínűséggel vele tartanának, ha az MSzP nekiállna szakítani.


A mostani vazetők pontosan tudják, hogy ők maguk senkik és semmik, nem véletlenűl van az, hogy minden egyes alkalommal, amikor beszólnak egyet Gyurcsánynak, akkor egyből jön is az engesztelés, hogy persze azért ott a helye, meg számítanak rá, meg ungyumbungyum...

2011. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Ezt az ellensúly dolgot amikor először meghallottam az mszp-vel kapcsolatban a politikában, már akkor nem tetszett. Nekem erről valami ballaszt jut eszembe, amitől meg kell szabadulni, hogy magasabbra szálljunk.
2011. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

"Az MSZP mikor fogja Gyurcsány Ferenc munkásságát megelégelni?"


Az MSZP felsővezetésének nagy részének elege van Gyurcsányból, de a tagság többsége Gyurcsány-párti, így tudják, hogy nincs sok esélyük Gyurcsánnyal szemben, ezért nem pattoghatnak. Ha nem akarja a vezetés, hogy a tagság fellázadjon ellene, és Gyurcsány totális egyszemélyi vezetése alá kerüljön a párt, akkor nem kelti a feszültséget, hogy ne legyen nyílt konfliktus.


"Szerintem egy egészségesebb politikai kultúra kialakításához szükség lenne egy normális, "európai" típusú baloldali pártra, mint ellensúly."


Mi lenne az európai baloldal? Ha Szanyi kapitány venné át az MSZP vezetését? Vagy Mesterházy képviseli Ajrópát?


Amúgy Gyurcsány a legnépszerűbb a baloldali szavazók körében, tehát szó sincs arról, hogy Gyurcsány szétveri az MSZP-t. Gyurcsány vezetésével az MSZP egy nagyon is stabil, szilárd 25%-os középpárt tud maradni.

2011. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Remélhetőleg a saját pártjából fog valaki bizonyítékokat szolgáltatni az ügyészségnek ellene. Az szép befejezés lenne.
2011. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Gyurcsánynak még el fog jönni az ideje. Ha a Fidesz például túklzottan meghurcolja, amikor ők is már kénytelenek hasonló jellegű dolgokat elkövetni, mivel nincs is más választásuk az államkassza miatt, átértékelődik Gyucsány is az emberek szemében. Az idő részben talán Gyurcsányt igazolja, amire számít is. Az Mszp pedig a jól felfogott érdeke szerint viszonyul hozzá, ami korábban sem volt másképp. Gyáva társaság valahol. Mehetnek a levesbe úgy ahogy vannak. Más legyen az ellesúly már!
2011. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem már megelégelte. Még miniszterelnöksége alatt megelégelte. Mindjárt az elején. Ezért tett be neki Öszödön. A kiszivárogtatott beszéddel.
2011. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szerintem ha a Fidesz most meghurcolja Gyurcsányt, akkor mártírt csinál magából, és mint főnix fog feltámadni.


Mondjuk ez a fő-nix sem jelent mást, mint vezér-semmi :)

2011. máj. 6. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!