Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elégedtek egy izraeli zászlóho...

Elégedtek egy izraeli zászlóhoz hasonló zászlót, a rendvédelmisek, ez a jelzés volt, vagy egy irányított provokáció valamilyen szervezettől, akinek érdeke a feszültség gerjesztése népek között?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 6. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem "ez a jelzés volt" esete forog fent.
2011. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Ez azért nem szép dolog attól, aki odarakta azt a csillagot. Csak komolytalanná teszi az egész megmozdulást. Kár érte.
2011. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nemzeti radikálisként mondom, hogy nagyon nem hiányzott ez nekünk. Ezeknek köszönhetem, hogy egyes helyeken még mindig titkolnom kell a nézeteimet. Le kéne szállni a csillagról, mert aki hozzányúl, az bajba kerül.
2011. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Elégedtek => elégettek.


Valószínűleg a Képíró-perhez lehet köze, elég sok embernél kinyílt a bicska a zsebben az öreg meghurcolása miatt.

2011. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

igen, például nekem is. amúgy úgy tudom nem nemzeti megmozdulás volt, hanem valami civil gyülekezet-féleség, meg nem nagyon írtak erről a tüntetésről, mint programról a kurucon, azért nem mentem ki. mellesleg minden józan gondolkodású ember elismerheti, hogy izrael nagyon agresszív állam, most erről oldalakat tudnék írni, de nem ez volt a kérdés.

ez jelzés volt az emberek részéről, hogy le kéne állni az izraelizálódásról. bár nem hiszem, hogy ezért fog bármin is változtatni a kormány.

mellesleg, tudod, kedves kérdező, mi az irányított provokáció? amikor lesz.rják a gyöngyöspatai cigányok által elkövetett gyilkosságokat és terrort, EGÉSZEN ADDIG, amíg egy polgárőr szervezet EGYEDÜLÁLLÓAN nem megy ki járőrözni, akkor rögtön minden médiát odacsődítenek, új törvényeket hoznak, lecsuknak polgárőröket, és végig azon megy a sírás, hogy jaj, mi lesz szegény romákkal, úgy félünk a fasisztanáci gárdistáktól.. na ettől eldurran az agyam!

2011. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

"mikor lesz.rják a gyöngyöspatai cigányok által elkövetett gyilkosságokat"


mi van, ott már gyilkolásznak is? lemaradtam valamiről?

2011. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De mi a francért kell rendvédelmi dolgozók tüntetéséhez, ami a korkedvezményes nyugdíjért, jobb fizetésért és munkakörülményekért van megrendezve, felhozni Gyöngyöspatát, a cigányokat, dávidcsillagot, meg nemzeti radikálisokat? Hogy jön ez ide? Ez a baj a jobbikosokkal, hogy mindig képesek ilyen témára kilyukadni, úgy tűnik a rendőrök között is van pár, de miért ne lenne.
2011. máj. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Azért, mert a csillag égetésével, narancs és szegfű akasztásával az üzenet jócskán túlmutat egy sima szakszervezeti tüntetésnél.
2011. máj. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Lehidalnál, ha megtudnád, a rendőrök között mennyi radikális van, akinek összeszorul a gyomra, amikor parancsba kapja, hogy a fatolvajt el kell engednie és a fekete ruhást, aki elcsípte, meg kell bilincselnie.
2011. máj. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
pluszba még megjegyzendő, hogy az is érdekes, hogy nem egy-két tűzoltónak ott az árpádsávos matrica a sisakján. évekig nem kapták meg a pénzük, most, hogy kellenek, fűt fát összeígérnek nekik megint.
2011. máj. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!