Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a cigányokn...

Miért van az, hogy a cigányoknak könnyebben adnak segélyt mint a rászoruló magyar családoknak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 16:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

saját példámat leírtam, amit én átéltem, láttam.

sajnálom, ha neked az nem elég.

majd tapasztalsz még az életben te is :))

2011. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

"majd tapasztalsz még az életben te is :))"


Szerintem csak te voltál az aki nem nézett utána a dolgoknak és háborogsz ha nem kapsz meg valamit. Ahhoz hogy valamely támogatást megkapjál különböző feltételek kellenek. Gondolom mennyire néztél utána a dolgoknak ilyen mentalitással, hogy há én nemkaptam,ők meg kaptak,biztos me cigányok...

Elég sok ilyen háborgó parasztot láttam már, de érdekes eddig egyik se tudta megmondani, hogy pontosan mit akart ígényelni és pontosan milyen feltételnek nem felelt meg. Pedig taxatívan le vannak írva. Nem nagy dolog utánajárni, de mindig is lesznek ilyen "korlátozottan cselekvőképesek", akik elvileg cselekvőképesek.

2011. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

tényleg, biztos nem jártam utána.

képzeld utána jártam, szerinted honnan szedtem ,hogy létezik ez a két dolog?:)

és hogy milyen feltételek kellenek hozzá..

vicces vagy :)

szeretem az ilyen nagy szavakat, ahogy neki tudnak esni a másiknak (szép szavakkal) , mert ők jobban tudják, meg biztos a másik a hülye.

igen, erre büszke lehetsz :)))

részemről a téma lezárva, majd ha tudsz normálisan kommunikálni akkor vissza térhetünk a témára :)

2011. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Tessék szemezgess vele.

2011. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nálunk akár cigány,akár magyar,akkor kap segélyt,ha az egy főre eső jövedelem 30.000.- Ft alatt van. De csak akkor,ha legalább 2 gyerek van. Az Önkormányzatnak nincs korlátlan segélykerete.

Aki egy gyerekkel kapott segélyt, azzal kivételeztek.

2011. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 doboszoli ***** válasza:

Elhihetitek, hogy nem vagyok sem cigány,sem kormánypárti, de ez akkor is hülyeség.

A segélyezés rendszere, jól körülhatárolt, törvényileg szabályozott dolog. Ezekben a származás nem szerepel feltételként.

Más kérdés, hogy a feltételeknek leginkább az orkok felelnek meg.

2011. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Látom még a belinkelt törvényt is lepontozta a sok nyomorék:)
2011. máj. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!