Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne sokkal hitelesebb a...

Nem lenne sokkal hitelesebb a Magyar Gárda ill. utódjai, hogyha pártfüggetlen maradtak volna?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sosem volt különösebben pátfüggetlen.

A válaszom pedig, de, az lenne, viszont én akkor sem viseltetnék irántuk nagyobb szimpátiával. Nekem az egész szervezet, úgy ahogy van, nem jön be.

2011. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még is hogy?

Mikor a jobbokon kívül mind ki akarja nyírni!

2011. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pl. engem a MG-től csak egy valami tántorított el mindig, az a Jobbik volt.
2011. máj. 27. 15:28
 4/6 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:

Szerintem a Jobbikot és a Gárdát is gyengítené a szakítás.

A Gárdát minden párt a Jobbikot kivéve el akarja tüntetni. És a Gárda sem szimpatizál a többi párttal.

Mindkettőnek előnyös az együttműködés, mert a Jobbik szavazókat szerez, a Gárda meg valamiféle támogatást a politika részéről.


Hogy hitelesebb lenne-e? Ne hinném hogy összeférhetetlenség lenne egy párt és egy szervezet között. Főleg mert nem a Jobbik vezeti a Gárdát, csak amolyan szövetségesek ha lehet ilyet mondani.

Ne hinném hogy hitelesebb lenne.

2011. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
10%
Úgyis kiiktatják őket! A nácizmus nár nem divat!
2011. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem is a divat miatt lett a Gárda...
2011. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!