Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Gyurcsány kormány jobban...

A Gyurcsány kormány jobban tetszett mint az Orbán kormány?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 12:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%

Nem.

Inkább a Bajnai.

2011. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%
annyival volt jobb, hogy ennyire sokat nem vett el. Orbán tönkre teszi milliónyi ember életét.
2011. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem tetszett jobban. És teljesen elképesztőnek tartom, hogy Gyurcsány még mindig a politikában képzeli el a jövőjét.
2011. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
Hát jobban éltűnk az MSZP-s idökben tudtál bejelentve jó pénzért melózni (legalábbis én igen) most meg már mindent feketén kell megtenned hogy ne dögölj éhen.
2011. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10%
Egyik se! Mindkettő a saját malmára hajt és a kisembert semmizik ki!
2011. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
tudom hogy egyik sem az igazi, de én azt hittem hogy gyurcsány után nem lehet rosszab. pedig de.
2011. jún. 17. 13:07
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát azért nem MSZP-s idökben jobb volt.Fateromnak szóba festő mázoló cége volt a jobb munkásoknak 12000Ftot adott naponta és voltak a pályakezdők azok kaptak 7000Ftot ami elég jó fizetésnek számított.Én is faterom mellet melóztam.De most vissza adta apám a vállalkozást és nem 12embere van csak 3 és azoknak is 12000Ftot ad még mindig de sajnos feketén mert hivatalosan 3embert nem tudna foglalkoztatni napi 12000Ft-ért nem hogy 12öt.És akkor már a leendő festők sem tudnak kinél tapasztalati munkát szerezni mivel ha nem bejelentett a cég akkor nem tudod mondani az iskolának hogy elvállalod hogy átadod a rutinod,tapasztalatod de még feketén sem tudod hívni őket mert max 3embernek tudsz fizetést adni.És ez csak 1db cég.Szerinted hány ilyen cég jutott vagy juthat még erre a sorsra?
2011. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
És ebből következik ki foglya tapasztalat nélkül a szakmunkásokat felvenni dolgozni?A tapasztalt szakemberek meg már most kihalnak.Ki fogja eltartani az országot?Talán a diplomások?Ha a szakmunkások nem építik meg az épületeket akkor ők hol fognak melózni az erdőben vagy hol?Vegyük a parlamentet ha szakmunkások kihalnának és ugye a parlamentet mindig újítani kell ki fogja ezt megtenni??Ha össze dől a parlament mert már annyira szar lesz akkor hol fogják a lábukat lógatni,laptopozni,olvasni a munkaidejükben.Esetleg az erdőben?
2011. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

Annyi tetszett jobban Gyurcsányban,hogy bár ő sem megszorításokat ígért,de amikor megszorított akkor azokat nem reform köntösbe takarta hanem elismerte,hogy ez az ami.

Egyébként mindketten ugyanazt a réteget teszik a legjobban tönkre.

2011. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
37%
Nem. En is azt mondom, hogy Bajnai sokkal okosabb volt mint GYF vagy OV.
2011. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!