Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok az extrém sport...

Mit szóltok az extrém sport stb dologhoz hogy ha baleset éri az embert külön fizessen? Miért nem szüntetik meg a TB-t? Itt már mindennel lehúzzák az ember?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 00:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pesten biciklizni is extrém spórtan számít már. Tehát azért is kellene már fizetni. Amúgy igen itt mindig a lehúzásról van szó.
2011. jún. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan dolgok amiknél a sérülés esélye szinte 100%-os!Aki ezt csinálja az vállalja a túlzott veszélyért a felelősséget is.Mi a fenéért kell pld sziklás szakadékos területen kerékpárral bohóckodni? Mi a fenéért kell pld minél több buszt átugratni motorkerékpárral? Van elég baleset az utakon amúgyis!
2011. jún. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Gauldoth ***** válasza:
68%
Ez az intézkedés nagy Fideszellenességemre, szerintem jogos. Az más kérdés, hogy ők nem ezért, hanem az újabb sarcért hozták be.
2011. jún. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 doboszoli ***** válasza:
50%

Nagyon hasonlít a kötelező felelősségbiztosításhoz. Ha kárt okozol, anélkül, hogy szó nélkül fizetnének, választhatsz:

kifizeted a kárt zsebből, vagy jól megemelik az éves díjat.

Szerintem az ilyenek kitörpölésére a Király külön team-et tart fenn.

2011. jún. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Alapból nincs ellene kifogásom.

De kérdezném, hogy a kábítószerezés, a piálás, az esztelen zabálás, a mozgás szegény életmód vagy a dohányzás is extrém sport? Mert akkor ők is fizessenek többet!

2011. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
Bírom azokat akik írták,hogy díjazzák ezt a tervet....Én testépítő vagyok. jó egy hónapja az edzőteremben rá esett a súly a srác mellére.Bordája eltört,alig kapott levegőt....Ha nem lett volna pénze az ellátásra épp(ha már most be lenne vezetve) mert mondjuk hitelt törleszt.Akkor mégis mi lett volna? OTT MARADT VOLNA "HAD FULLADJON MEG" VAGY MICSODA????!!!!!!!!!!! GONDOLKOZZATOK MÁR!!!!!
2011. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem néhány éven belül megjelenik a piacon a magánbiztosítás. A biztosító leszerződik X, Y és Z korházzal, te fizetsz havonta a biztosítónak, ha meg megbetegszel (összetöröd magad) akkor garantáltan ellátnak soron kívül normális színvonalon. A baj ezzel csak az hogy ez a „gazdag emberek sportja lesz”. A szegény ember várhat majd a sorára, hogy bejusson egy 10 személyes szobába (vagy várhat a halálra).
2011. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Gauldoth ***** válasza:
100%
10:51: Te szerinted így menne. Nyilván az élet előbbrevaló, és meggyógyítják, majd később kifizeti.
2011. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi erővel töröljék el a TB-t is nem??Hiszem majd kifizetem.
2011. jún. 24. 12:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Rosszabb lesz mint az amerikai egészségügy. Náluk a biztosítós rendszer van (ezért rosszabb), viszont az ellátás, körülmények jobbak. Ha nálunk is bevezetik akkor a pénzügyi rész ugyanolyan míg a körülmény rosszabb.
2011. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!