Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az új adóterveze...

Skiny1204 kérdése:

Mit gondoltok az új adótervezetről, az eb-adóról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 22:37
 1/10 Dymo ***** válasza:
45%
Miért is ne? A füstadót várom már! Had fizessenek a mocskos jobbágyok,még hogy élni is akarnának?! Pfejj...
2011. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi új. Régen is volt ebadó,és senki nem szólt ellene semmit. Ez lenne a legnagyobb bajunk.
2011. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Önkormányzati ebadó bevezetését, a kölyökkutyák kikötésének tiltását, az állatvédelmi bírság drasztikus emelését, a kutyák fülkorrekciós műtéteinek betiltását, valamint a veszélyesnek minősített ebek nem fajta, hanem viselkedés szerinti meghatározását tartalmazza egyebek mellett az állatvédelmi törvény"


"Mentesülnének a díjfizetés alól azon gazdák, akik ivartalaníttatják és chippel látják el a kutyájukat, illetve háztartásonként egy eb után kérelmezhető az önkormányzatnál a fizetési kötelezettség alóli felmentés. A menhelyről hazavitt kutyák után sem kell hozzájárulást fizetni, mely az örökbefogadás gyakoribbá válását eredményezheti - olvasható a tervezetben."


Nem látok benne kivetni valót. Ha betartod a szabályokat nem kell fizetned. Így talán a menhelyek is ürülnének


"A jogszabály kötelezné az önkormányzatot arra, hogy a beszedett ebrendészeti hozzájárulás legalább felét visszaforgassa a kutyák mikrochippel ellátásnak és ivartalanításának támogatására."


Szerintem támogatandó

2011. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én már a füstadónál is jobban várom a levegőadót...LAssan azt is kitalálják,csak fizessen a (kis)ember..
2011. jún. 25. 22:52
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

De ez várható volt.

A kormány adóbevételekre szorul. Így van ez kitalálva.

Ez a szokásos levegőadó szöveg pedig szerintem nem az ebadóhoz illik...

Hány kutyád van, hogy ennyire háborogsz?

Egyébként én általánosságban nem szimpatizálok minden hülyeséggel, amit a Fidesz kitalál, de azért van,amit lehet támogatni!

2011. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

a levegőadót nem az ebadóra irtam...

amugy saját magukat is megadóztethatnák,(nem 16%-al!)és akkor sokkal több bevétele lenne az országnak...

2011. jún. 25. 23:01
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Meg ahogy azt a közgazdász kérdező elképzeli...
2011. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig amíg kutyapiszok van az utcán, parkokban és tereken, a tömblakásban lakó kutyatulajdonosokat sokkal súlyosabb ebadóval sújtanám és a befolyt összegből megtisztítanám a közterületeket attól a mocsoktól amit a kutyakedvelők csinálnak mindannyiunknak.
2011. jún. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Azzal egyetértek.
2011. jún. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért azt tegyük hozzá a tisztánlátás végett, hogy az ebadót csak azoknak kell fizetni, akik nem képesek egy miliméter nagyságú chipet berakatni a kutyának, merthogy akkor micsoda vérszomjas kiborggá válna. Nekem van kutyám, van chipe is, és lőn nem fogok adózni.
2011. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!