Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti, hogy gondoljátok? Nem...

Ti, hogy gondoljátok? Nem ciki, hogy egy bukott miniszterelnök mondja meg, hogy a megfelelő a helyére?

Figyelt kérdés

Én mélységesen felvagyok háborodva!

Szerintem ezt a népnek kellett volna eldönteni, hogy kit tart megfelelőnek erre a posztra.


2009. márc. 30. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
a nép idióta.
2009. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Várható volt, hogy az ellenzék ölbetett kézzel végignézi ezt a színjátékot. A nép meg nem akar gumilövedéket.
2009. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Muszáj volt megegyezniük, mert ha előrehozott választás lett volna, az SZDSZ nem került volna be a parlamentbe.

A Fidesz is elmehet a búsba, hogy hagyta ezeket a tolvajokat ennyi ideig garázdálkodni. És biztos vagyok benne, hogy amit m ost látunk a TVben, az csak színjáték. Ezt már hetekkel- ha nem hónapokkal ezelőtt tudták. Ki van ez nagyon jól találva.

2009. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem ciki, csak álszent, hogy egy állítólagosan szakértői kormánnyal kapcsolatban ilyen finnyás az MSZP.
2009. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Előrehozott választás = még minimum másfél hónap töketlenkedés, ami még az eddigieknél is nagyobb elqrást jelentene.


Ami meg a népet illeti, az tényleg idióta, ahogy valaki írta is feljebb. Reálprogrammal nem lehet választást nyerni, és talán még a Fidesz győzelme sem lenne 100%, ha tényleg azzal kampányolnának, amit ilyen esetben tenni kell - márpedig mivel ráálltak erre a képmutató "mi mindig igazat mondunk"-szövegre, valóban ezt is kellene tenniük. Ez esetben viszont nem kizárt, hogy az új választások után is egy, a mostanihoz nagyon hasonló felállás alakulna ki a Parlamentben, csak mondjuk SZDSZ és/vagy MDF helyett Jobbikkal.

2009. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Tök mindegy mi lesz. A mai politika viszonyok között nincs jó választás. Az MSZP hazavágta az országot, az SZDSZ szánalmas, az MDF erőtlen, a Fidesz pedig CSAK az érem egyik oldalát mutatja.

Én biztos, hogy nem megyek addig szavazni, amíg ezek az emberek vezetik a magyar politikát, akik ma is.

2009. márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Az a bukott miniszterelnök,akit leszavaznak.GYF önként mondott le...csak a pontosság kedvéért! ;)
2009. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%

"Ti hogy gondoljátok? Nem ciki, hogy egy olyan bukott párt helyére, amelyet a nép választott meg, újra a nép mondja meg, hogy melyik a megfelelő?"


Így is fel lehetne tenni ezt a kérdést, a kérdező - kissé provokatívnak ható - analógiája alapján.


Én biztos vagyok abban, hogy az aki tönkretesz valamit, egyszerűbben, pontosabban átlátja, hogy mit kell javítani, mit kell másképp csinálni, mint az, aki csak látja az egyik, vagy a másik oldalt, hall ezt-azt.

Itt már csak az a kérdés, hogy az MSZP-t most olyan célok vezérlik-e, hogy "rendet tegyen", vagy inkább az, hogy még egy kicsit hatalmon maradjon. Ez pedig ki fog derülni hamarosan...

2009. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Már megint a szakértői kormányról hablatyol az Mszp.7éve szakértenek.Itt az eredménye.Államcsőd.
2009. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem marad Gyurcsany ha nem is szemelyesen de egy masik valtozata , szoval azt akarom kinyogni , hogy ugyse lesz jobb mig nem ti donthettek rola , hogy ki vezesse az orszagot... ugyanaz a tolvaj kommunista banda mondja meg , hogy ki legyen miniszterelok aki tonkrebaszta hazatokat, sajnallak oszinten titeket , de lesz meg szebb vilag nalatok is remelem ! egy Szekelyfold-i srac aki sziven visel Magyarorszagot...
2009. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!