Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosok miért barátkoznak...

A jobbikosok miért barátkoznak az arabokkal, mikor már fél Európát ellepték, mecseteket építettek és nem tudnak beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Pl. Svájcban már betiltották a mecsetépítést, most a bevándorlást akarják korlátozni nagy mértékben. Ha a többi Eu-s ország is követi Svájc példáját akkor ide fog jönni az összes arab.

Jobbik akkor is telt karokkal fogja várni őket?


2011. júl. 30. 14:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
35%

"Ki a francot érdekel, hogy a nyugaton hogy megy? Ott az arabokkal van baj, itt a zsidókkal. Mit érdekeljen engem a francia csigazabáló problémája? Őket zavarja Trianon? Majd ha igen, akkor esetleg engem is fognak a turbános emberkék ott..."


Jól leírtad azt a jelenséget, hogy a Jobbik és fanjai nem látják a fától az erdőt.

2011. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
44%
Akkor hallgatom a te meglátásod...
2011. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
58%

gyűlölkodő f@sz vagy 50-es :)

itt a meglátásom

lehet zsidózni úgyis csak ahhoz értetek, mocskos munkakerülők :)

2011. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

Tőle kértem, nem tőled...

Amúgy meg te is gyűlölködő f*sz vagy ennyi erővel...

2011. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
96%

1. Szerintem nincs igazad, semmi gond nincs az arabokkal.

2. A Jobbik azért barátkozik (?) velük, mert ebben élik ki az antiszemitizmusukat.

2011. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
95%

Inkább fogalmazzunk úgy hogy az itt élő arabok EGY RÉSZE betudott illeszkedni, a másik része meg a feketén váltó- csempész akik időnként leszámolnak egymással:


[link]


Egyébként sok arab ismerősöm van, de tagadhatatlan hogy vannak ellenőrizetlen elemek köztük.


A válasz a kérdésre: Azért barátkozik a Jobbik az arabokkal mert nálunk a jobboldal lett arab(palesztin) barát, míg nyugaton a baloldali pártok vállalnak közösséget palesztin mozgalmakkal, nálunk ez is furán jött létre

2011. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
8%

Covenantnak pedig külön gratulálunk, h ismét milyen jól beszólt a Jobbiknak:D

Nem unod még, de őszintén?

Nem vagyok jobbikos, csak már feltűnt, h mást nem igazán csinálsz ezen az oldalon, csak állandóan kötekedsz.

2011. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%

"Covenantnak pedig külön gratulálunk, h ismét milyen jól beszólt a Jobbiknak:D "


Az, ha én megállapítom, hogy a jobbikosok nem látják a fától az erdőt (ugyanis kb. úgy vélik, hogy Magyarország egy Európától teljesen független, elszigetelt, fallal és vizesárokkal körülvett erőd, ergo tök mindegy, mi történik Hegyeshalomtól nyugatra) az kicsi becses véleményed szerint kötekedés. Ugyanakkor az a konkrét versenyző, akinek a hozzászólására reagáltam, "turbánosokról", meg "csigazabáló franciákról" beszél, az számodra -ezek szerint- természetes, és normális. Lehet, hogy nem vagy jobbikos, de sikít a kettős mércéd, ennél fogva nem tudlak komolyan venni.

2011. júl. 31. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert ellenségem ellensége a barátom - gondolják ők de rosszul. Máshol kellene a barátokat keresni, nem a zsidók és az arabok között.

Nekünk magyaroknak mindkettőtől el kellene határolódnunk, legalább úgy, ahogy a csótányoktól vagy a patkányoktól elhatárolódunk. Nem engedjük meg ez utóbbiaknak se, hogy bejöjjenek a házunkba.

2011. aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a bajotok az arabokkal. Meglehet, hogy közöttük is jelen vannak az olyanok, akik rossz emberek, de ugyanúgy a Magyar emberek közt is vannak rosszak és vannak jók. Miért nem fejezitek be ezt a gyűlölködést? tényleg erre van szükségetek, egy kicsit gondolkodjatok már.
2015. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!