Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz miért nem hangoztatja...

A fidesz miért nem hangoztatja, hogy milyen sikeres volt az előző vezetésük Esztergomba? Vagy bárhol az országban?

Figyelt kérdés
Esztergomban többmilliárdos adósságot hagyott hátra a városnak a fidesz. De a többi városban se rózsás a helyzet. Vagy ezekről megfelejtkeznek.
2011. aug. 2. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért hangoztatná, ha nagyban is ezt csinálja az országgal?
2011. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert az mszp egy káosz volt,de ha a fidesz kapna 8 évet,akkor itt meghalnánk.


Annyira nulla lenne az életszínvonal,hogy Etiópiából küldenének ide segélycsomagokat nagy durván.

2011. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
Meggyes még mindig jobb, mint az a szánalmas kétszínű Tétényi.
2011. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem volt sikeres.
2011. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Meggyes még mindig jobb, mint az a szánalmas kétszínű Tétényi."


Igazad van. Sokkal jobb az aki már a választás után küld egy levelet a nyertesnek, hogy a fidesz frakció nem fog vele együttműködni.

2011. aug. 2. 13:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát a Fidesz sehol se sikeres, rosszabb, mint a szocik. Hiába van sok lúzer fideszes a parlamentben, úgysem lesz jobb az ország helyzete, bármit csinálnak. Az állami nyugdíjrendszerből is kivették a pénzt. Mondjuk sz..-ból nem lehet várat építeni, de azért, hogy ilyen lepkefi.. legyen a sokak által megválasztott párt, ezt még talán a megválasztók sem gondolták szerintem.
2011. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Budapest, V. ker. Itt lakom, szerintem Rogántóni elég sikeresen vezeti a dolgokat, az elmúlt 5 év alatt rengeteget fejlődött a város, rengeteg kedvezményben részesülnek a lakók. Nem véletlen, hogy 70%-al választották újra. Hogy miért nem hangoztatják, azt nem tudom.
2011. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nálunk a fidesz vezetésű lépviselőtestüket megszavazott 2 db új sportcsarnok megépítését mikor már így is nagy a csőd. Persze az egyiket be is fogják zárni mert havi 1 millió a fenntartása és alig van bevétel.
2011. aug. 2. 23:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy minden pártban vannak idióták és kevésbé idióták. Ezért kéne személyekre szavazni a választáson, nem pedig pártok szerint.
2011. aug. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már olyanra, hogy nem lehetne tudni ki milyen párti. Sokan azt se tudják ki az illető csak látják, hogy x párthoz taztozik.
2011. aug. 3. 01:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!