Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobboldal miért keni...

A szélsőjobboldal miért keni a cigányokra a rasszizmust?

Figyelt kérdés
Először keltik nyíltan a feszültséget országszerte, aztán ha elcsattan egy pofon, rögtön hangos a mozgalom, hogy a cigányok milyen rasszisták.
2011. aug. 13. 20:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem néhány hete a dicóból hazafelé tartó unokaöcsémet megtámadta 6 cigány. Nem volt semmi előzmény, mikor meglátták, elindultak feléje, ő elkezdett futni, a cigányok meg úgy 3-4 km-en keresztül a nyomában. A unokaöcsém kiváló erőnlétének köszönhetően nem érték utol (ő azért futott még további 5 km-t).

Ha egy átlagos gyerek, simán elkapják, kirabolják, megverik, esetleg még rosszabbat is tesznek vele.


Én rasszista vagyok ha azt mondom, hogy kommandósokkal félholtra kellene veretni ezeket?! Nem hinném!

2011. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
49%

"Én rasszista vagyok ha azt mondom, hogy kommandósokkal félholtra kellene veretni ezeket?! Nem hinném!"

Csak akkor, ha szerinted MINDEN cigányt félholtra kellene veretni.

2011. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell azokra kenni. Én jelen ismereteim birtokában nem is igazán tudnék még egy olyan rasszista népet mondani mint a cigány.
2011. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
35%

"Ugye nem gondoltad, hogy két ember lehet különböző?"


Mért, te láttál már két egyformát? Tudtad, hogy az emberek klónozása tilos? Szerintem add fel magad.

2011. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
20%

"különben butaság ez az egész, mindenki rasszista, de ezt nem látják be, csak egymásra mutogatnak, hogy a másik az."



Elnyerted a ma esti Kirájhekker díjat!

Igen, minden élőlény a földön úgy születik meg, hogy genetikailag bele van kódolva a másik faj, fajta gyűlölete. Ez a fejfenntartási ösztön része.

2011. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
28%

"Csak akkor, ha szerinted MINDEN cigányt félholtra kellene veretni."


Márpedig nem szabad diszkriminálni. Egyik sem különb.

2011. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
és azt tudtad-e kirájhekkerkém, hogy az ember az egy faj? tudod homo sapiens sapiens
2011. aug. 13. 21:41
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

azért mert tényleg rasszisták,

most komolyan, ha egy magyar csúnyán néz a cigányra arra már egyből azt mondják hogy rasszista, ha meg 20 cigány támad késsel egy magyarra, azt kiabálva hogy megdöglesz büdös magyar, az nem rasszizmus? Gondolkozzatok már nem csak a fehérek rasszisták

2011. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
94%
A sok buta cigány kiírja facebookra, hogy dögöljön meg az összes magyar, de nem esik le nekik, hogy akkor nem lenne "segílyke"
2011. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok között is akad 1-2 normális,aki próbál is kitörni az előítéletek csapdájából,és normálisan viselkedik,dolgozik,nem lop,ha családot alapít őket is erre az útra neveli.Ismerek ilyet,de sajnos nagyon-nagyon ritka,minden 100. cigány lehet ilyen.Ráadásul,ha valamelyik cigányban felmerül,hogy "jó" útra térjen,az előítéletek,a rossz családi környezet,és az országban uralkodó pocsék viszonyok könnyen eltántoríthatják.
2011. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!