Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz azokkal az emberekkel...

Mi lesz azokkal az emberekkel jövőre, akiknek egyetlen "jövedelmük" a 28500 ft bérpótló juttatás?

Figyelt kérdés
Aki idén nem tud felmutatni idén 30 nap munkaviszonyt, jövőre megvonják a BPJ-t. Akkor ezek az emberek éhen halnak? Vagy ezt hogy gondolta a kormány?
2011. aug. 17. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Aki nem dolgozik, ne is egyék! Hát mit képzeltek?
2011. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
nézd, nem lehet a világ végéig mindenkit eltartani a dolgozók pénzéből ... még mielőtt megszólalnál én is voltam sokáig munkanélküli, most újra az vagyok, szar dolog, de én tényleg minden ócskaságot elvállaltam és nem rinyáltam akkor se, amikor diplomát kellett letagadjak, hogy a 10 általános végzettséget igénylő munkát megkapjam, amihez napi majd 4 órát kellett utazni...nem győzi pénzzel ez az ország a segélyeket
2011. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen, éhenhalnak. De nem számít, mert demokráciában élünk és szólásszabadság van. 4 évente megvizsgálják, hogy éppen melyik párt tudta meghülyíteni a legtöbb embert és az kapja meg a stafétabotot a következő ciklusra, hogy kedvükre fosztogathassanak.
2011. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Te mit képzelsz?! Sok volt főiskolai csoporttársam van több éve munka nélkül. Hetente járkálnak állásinterjúkra, amiknek a jó része kamu. Remélem, neked van munkád!
2011. aug. 17. 21:59
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja a komment az elsőnek ment!
2011. aug. 17. 22:01
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

"én is voltam sokáig munkanélküli, most újra az vagyok, szar dolog, de én tényleg minden ócskaságot elvállaltam és nem rinyáltam akkor se, amikor diplomát kellett letagadjak, hogy a 10 általános végzettséget igénylő munkát megkapjam, amihez napi majd 4 órát kellett utazni"


És nem zavar téged, hogy bolondot csinálnak belőled, kiszipolyoznak, átvernek, nem találhatsz a végzettségednek megfelelő munkát, miközben mások dőzsölnek és 1000 milliárdokat herdálnak el?

2011. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
8%
a sok főiskolai csoporttársad nőjön fel és adja alább az igényeit! vagy képezze magát olyan szakmában, amire igény is van
2011. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

"És nem zavar téged, hogy bolondot csinálnak belőled, kiszipolyoznak, átvernek, nem találhatsz a végzettségednek megfelelő munkát, miközben mások dőzsölnek és 1000 milliárdokat herdálnak el?"


büszkeségért és diplomamutogatásért nem adnak kenyeret a boltban ;)

2011. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sokan szeretnék átképezni magukat, de nagyon sokba kerülnek a tanfolyamok. A munkaügyi központok által szervezett tanfolyamokról meg kapásból elhajták azokat, akiknek már van szakképzettségük.22-es csapdája.
2011. aug. 17. 22:05
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

"büszkeségért és diplomamutogatásért nem adnak kenyeret a boltban ;)"


Ott a pont.

2011. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!