Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MI ez a mentalitás itt gyk-n,...

MI ez a mentalitás itt gyk-n, hogy nehogy már jól keressen. Más mint a többség? PL orvos, informatikus, stb.

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 19:50
 1/7 A kérdező kommentje:
AJ mint mindenről. Mert az elmúlt nyóóóóc év...
2011. aug. 22. 20:00
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
pedig ez egy tipikus baloldali felfogás ám...
2011. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Én inkább pár ember tahó stílusán vagyok kiakadva,aki oda írja egy csórónak, hogy hi-hi, nekem mennyivel több van.
2011. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

1. az elmúlt 8 év (most már 9) igenis sz@r volt, csak a szellemileg rövidlátó emberek veszik elő folyton az "MSZP vs. Fidesz" lemezt, mindkét oldalon és azon vitatkoznak hogy melyik volt sz@rabb. Vegyük már észre hogy egyik se jobb a másiknál! Nem érdemlik meg hogy bárki is megvédje őket akár szóban akár máshogy.

2. teljességgel érthetetlennek tartom hogy egyeseknek miért fáj az ha az orvosok jobban keresnek (HA jobban keresnek). Gondoljatok bele: ennél nagyobb felelősséggel járó szakma nem nagyon van, ha hibázol valaki meghalhat. Finoman szólva nincs egy szinten pl. egy takarítónővel (aki ugyebár nem dönt emberi életekről). Nehogy már tőlük sajnáljuk a pénzt! (hozzáteszem hogy vannak hanyag, nemtörődöm orvosok is, őket kirúgnám).

2011. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20:25


"Vegyük már észre hogy egyik se jobb a másiknál!"


Könnyen cáfolható hazugság.


[link]

2011. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 20:48


Ott a pont! :)

2011. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A 8 évet egy válaszra írtam amit töröltek.
2011. aug. 22. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!