Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhiszi valaki, hogy Magyarors...

Elhiszi valaki, hogy Magyarország valaha egyenesbe jön gazdaságilag?

Figyelt kérdés
Én már nem tudom mit gondoljak.
2009. ápr. 16. 17:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyíszer biztosan, bízok benne.
2009. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
ÁÁ ne reménykedj ... itt még kilátás sincs arra, hog ymi belátjható időn belül észhez térünk (akár 200 évre is értem ezt), és sajnos ehhez nagy mértékben a "kellemes" magyar mentalitás is igencsak hozzá járul. Szóval összetett egy kérdés ez, hogy "gazdaságilag" ...
2009. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem fog. Már csak azért sem, mert a világ jelenlegi gazdasági rendszere is összeomlással fenyeget.. Szerintem Mo. az elsők között fog bedőlni, ahogy elnézem a jelenlegi helyzetet.
2009. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer biztos, de nem biztos, hogy a mi életünkben :-)
2009. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
17:41-es, nem bántásból írom, de nagyon-nagyon megnevettettél a hsz-eddel, amint a tipikus magyar mentalitást szidod- tipikusan magyar mentalitással:D:D
2009. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
17:59-es! Hogy érted, h nem a mi életünkben? 100 év körüli vagy? :P
2009. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
18:07 - Ha olyan tempóban igyekeznek, mint ahogy a 4-es metró épül, nem lepne meg, ha nem élnénk meg :-D
2009. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%

En nem hiszem el.

Evrol-evre nagyobb a szegenyseg, ami egyszeruen szornyu! Ahelyett hogy folyamatosan tobb munkahely lenne, es penz, arra torekedne az orszag, hogy az emberek jobban eljenek, ehelyett nincsenek munkahelyek, dragasag van, es pusztulat.

Miert akar vajon rengeteg ember kulfoldre koltozkodni? Es ez nemcsak most, a gazdasagi valsag ideje alatt van, hanem mar regota tart a pusztulat a fejlodes helyett.

Ugyhogy en nem hiszem el, hogy valamikor is jobb lesz.

2009. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

Kérdéssel válaszolnék a kérdésedre: Mi számít(ana) Magyarországon "egyenesbe jött" gazdaságnak?

-Ha az,hogy még éppen nem halunk éhen,akkor végülis már egyenesben halad a dolog,igaz,igencsak kátyús utakon...

-Ha az,hogy nálunk is olyan életszinvonal lesz,mint pl.Norvégiában,akkor arra az elkövetkező min.100 évben ne nagyon számitsunk.

Persze a remény hal meg utoljára (vagy mi)...

2009. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Az számítana egyenesbe jövetelnek,ha nem lenne államadósság és elég lenne egy munkahelyen dolgozni,hogy megéljen a család.Nem 2-3 helyen.
2009. ápr. 16. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!