Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek: 7 ezer...

Mi a véleményetek: 7 ezer roma 2-3 év alatt Kanadában?

Figyelt kérdés
Üldöztetés elől menekülnek állítólag, valójában azért mennek oda, mert ott kolbászból van a kerítés, egyike csalja ki a másikát, becsületes magyar embereket jobban már le se lehetne járatni Kanadában. A 7 ezres szám nem tévedés, tény!!
2011. szept. 12. 02:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem aki "elmenekül"Magyarországról attól meg kellene vonni az állampolgárságot,hogy ne tudja lejáratni a Magyar népet!Visszafogadásról meg szó sem lehet!!!
2011. szept. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ezzel csak egy baj van, hogy ha ott megkérdezik honnan jöttek azt mondják Magyarországról, akkor ők lesznek a magyarok, pedig sokuknak közük nincs hozzánk.

A másik, hogy attól még a cigányprobléma nem oldódik meg, hogy innen-oda mennek, ők még akkor is ugyanolyanok maradnak.

2011. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Azért egy kicsit gondolkozzunk már: kinek van pénze egy repülőjegyre Kanadába? Fogalmam sincs, mennyibe kerül akár a legolcsóbb is, de egy egész családnak már igen tetemes összeg lehet. Vagy a tehetősebbek indulnak el, vagy valaki utaztatja őket.

Bár az is lehet, hogy eladják a házukat, de akkor meg nagyon pórul járnak, ha hazaküldik őket.


Kemény az a hétezres szám, az biztos. Mindenesetre ha egy kanadai róluk mintázza meg a magyarokról kialakított képét, és egyszer ide utazik, akkor igencsak meg fog lepődni - ha máson nem, a bőrszínen.

2011. szept. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%
bár kimenne mind! akkor legalább a liberális életképtelen nyugatiakat bántanák és nem minket!
2011. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
59%

Bár az utolsó is kimenne :D

De felmerül a kérdés akkor mennyi lehet itt??


Majd rájön Kanada miből maradt ki. XD

De szerintem ott hamar lelövöldözik őket mert előbb utóbb rájönnek valójában milyen pofátlanok. A kanadai állampolgárok meg fel vannak fegyverezve állam adta alanyi jogon. Ezt elfelejtették a romák szerintem mielőtt kimentek. De ha kell én nyitok egy számlát nekik hogy összedobjuk az itt maradtak utazási költségét. :P

2011. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

23:58

"Szerintem ti is menjetek utanuk,mert marhara lejaratjatok Magyarorszagot a folytonos gyulolkodessel,frocsogessel!"


Én általában cigányoktól tapasztalom a gyűlölködést, fröcsögést.


10:27

"A másik, hogy attól még a cigányprobléma nem oldódik meg, hogy innen-oda mennek, ők még akkor is ugyanolyanok maradnak."


Soha nem változnak meg, de innen legalább eltakarodnának.

2011. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
54%
Ja azt ide is ki írom ,hogy aki meg annyira védi őket költözzön melléjük.
2011. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

teaman

Pontosan. Arra is törvényt kellene hozni, hogy aki faj- és kisebbségvédő, annak tessék szíves lenni családostul, mindenestül az általa védett kisebbség közé költözni, ott álljon ki mellettük, helyben. A budai előkelő zöldövezetből, és hasonló "gettókból" könnyű osztani az észt...

2011. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
CHALLENGE ACCEPTED :D
2011. szept. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Franciaországban az idén elítéltek 10%-a román állampolgár.Hogy milyen etnikumú?Ez a kérdés franciáknál vagy Kanadában fel sem tevődik.


Na az szép lesz amikor mennek majd a város széli erdőbe fát lopni és nem találnak csak 200 éves 5 méteres átmérőjű fenyőket:)És mindezt látják élőben műholdról az erdőőrök:)Majd mikor a Gazsi mellet leszáll a helikopter a fegyveresekkel és megkérdi honnan tolja bicajon azt fát?

Hát az nem olyan lesz mint itthon Bivalyteresznyepusztán:)


Szerintem a 7000-ből ilyesmikért egy éven belül 6900at hazazsuppolnak.Már ha egyáltalán befogadják őket, mert szinte biztos ,hogy nem.

2011. szept. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!